Menu

Szukaj i znajdź Twoja tymczasową pracę

Jesteś z natury pracowity i szukasz zróżnicowania i wyzwań w pracy, która jest do tego też dobrze płatna? Zgłoś się do abflexkracht, bezpiecznego holenderskiego pracodawcy!  Już od 1968 roku działamy w zielonym sektorze, tj. w branży ogrodnictwa szklarniowego, pielęgnacji zieleni i spokrewnionych z nimi handlu kwiatami i dostawcami. Jakiejkolwiek pracy szukasz: abflexkracht oferuje wiele możliwości!


Przejdź do powiadomienia o ofertach by otrzymywać e-mail o aktualnych ofertach pracy. Albo zarejestruj się abyśmy się z Tobą skontaktowali.

1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 8 ofert
Funcja
Tulipany – (doświadczeni) pracownicy
Miejsce
Rijsenhout, Haarlemmermeer
Rodzaj kontraktu
umowa o oddelegowanie

Wybierz tę ofertę pracy przy tulipanach poprzez abflexkracht, ponieważ:

Chętnie bierzesz udział w procesie produkcyjnym od posadzenia cebulki tulipana aż do tulipanów w wazonie. Lubisz zróżnicowaną pracę, nie boisz się ciężko pracować i angażujesz się w pracę u naszego zleceniodawcy w 100%. Chłodne i wilgotne warunki pracy wynagrodzimy Ci atrakcyjną pensją, przyjaznym zespołem kolegów i rzetelną organizacją!

Funcja
Praca od 23-10 do końca marca 2018 ( z przerwa świąteczna) przy rozcinaniu korzeni
Miejsce
Rijsenhout, Haarlemmermeer
Rodzaj kontraktu
umowa o oddelegowanie

Szukamy chętne osoby do pracy przy rozcinaniu korzeni kwiatowych nożykiem w Noordwijkerhout. Nie masz problemu z wyrobieniem normy i jesteś dostępna  od 23-10-2017 do końca marca 2018 ( z przerwa świąteczna)? Ta praca jest właśnie dla ciebie.

Funcja
Praca w abflexkracht?
Miejsce
Rijsenhout, Haarlemmermeer
Rodzaj kontraktu
umowa o oddelegowanie

Wybierz ofertę pracy w abflexkracht ponieważ:
Możesz od zaraz rozpocząć pracę w różnych przedsiębiorstwach w zielonym sektorze; w szklaniach, u hodowców krzewów lub w firmach sporkrewnionych sektorów, na przykład takich jak firmy produkujące opakowania do kwiatów.
Możesz pracować zmiennie w szklarni, na polu lub na hali produkcyjnej. Razem z innymi kolegami wykonujesz przyjemną pracę w kolorowym, pachnącym i przede wszystkim bezpiecznynm otoczeniu!

Funcja
Praca przy ścinaniu kwiatów
Miejsce
Rijsenhout, Haarlemmermeer
Rodzaj kontraktu
umowa o oddelegowanie

Wybierz tę ofertę pracy, ponieważ:
Jesteś zmotywowana, otwarta osoba, która chętnie uczy się nowych rzeczy również masz duża szanse, aby rozpocząć ta prace. Szukamy wielu osób do pracy w różnych firmach z hodowla kwiatów ciętych, od czerwca/lipca do końca października tego roku. Jeśli lubisz wysiłek fizyczny i zależy Ci, aby dobrze wyćwiczyć swoje mięsnie ciała chwytaj swoja szanse. Przyczynisz się do poprawienia jakości produktu oraz rozwoju danej firmy.

Funcja
Oferta pracy dla Pracownika Rekrutacji
Miejsce
Rijsenhout, Haarlemmermeer
Rodzaj kontraktu
umowa o oddelegowanie

Wybierasz ofertę pracy dla Pracownika Rekrutacji ponieważ:
widzisz w ludziach to, co w nich najlepsze! Łączysz ludzi z m.in. Polski i Holandii z organizacjami. Z łatwością ustalasz powiązania między doświadczeniem, zainteresowaniami, ambicjami i wiedzą. Pomagasz ludziom w znalezieniu pracy a naszym klientom pomagasz znaleźć właściwych pracowników. Dzięki twojemu doświadczeniu jako intercedent, rekruter lub innej porównywanej funkcji w branży pracy tymczasowej wiesz wszystko o szukaniu właściwych kandydatów, publikowaniu ofert pracy, ocenie CV oraz aktualizacji bazy danych potencjalnych pracowników. Zawsze dążysz do osiągnięcia obranych rezultatów i kończysz to, co zacząłeś.

1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 8ofert