Menu
Funkcje

Niektóre z naszych funkcji w zielonym sektorze:

 • Pielęgnacja ogrodów
 • Pracownik produkcji szklarniowej
 • Ścinanie kwiatów (lilak, tulipany,ilex)
 • Robienie bukietów
 • Kontroler jakości
 • Lider produkcji

 

Aplikuj do pracy - Solliciteer hier

Filmy instruktażowe abflexkracht

Aby dosłownie dać Tobie obraz jak wygląda , reżyserujemy i produkujemy filmy instruktażowe u naszych klientów. Dzięki temu masz więcej informacji i możesz z większa pewnością podejmować nową pracę!

 

Czy jesteś wyjątkowym talentem z natury?

Czy rzetelna praca to dla Ciebie naturalna rzecz? Jesteś przebojowy, wykazujesz inicjatywę i nie boisz się zmiennej pracy? Pozostanie w pracy przez godzinę dłużej to nie jest żaden problem dla Ciebie? W takim razie masz mentalność jakiej szukamy. Jesteś wyjątkowy z natury i w abflexkracht jesteś na właściwym miejscu. Z kolegami i organizacją ulepionymi z tej samej gliny co Ty. Chcesz od razu zacząć pracę? Poniżej znajdziesz wybór naszych aktualnych ofert pracy. W każdym razie, witamy w abflexkracht, Twoim zaufanym holenderskim pracodawcy.

Oferty pracy
 • FunkcjaPRACOWNIK TECHNICZNY ABFLEXKRACHT MiejsceRegio Rijsenhout więcej info
 • FunkcjaPracownik produkcji różnych działów na firmie zajmującej się dystrybucją cebulek kwiatowych MiejsceLisserbroek więcej info
 • FunkcjaPRACOWNIK PRODUKCJI W FIRMIE RECYKLINGOWEJ W AMSTERDAMIE MiejsceAmsterdam Westpoort więcej info
 • FunkcjaPracownik kontroli technicznej mieszkań służbowych MiejsceRegio Rijsenhout więcej info
 • FunkcjaOpiekun agrarny w abflexkracht w regionie Aalsmeer i Bollenstreek MiejsceRegio Rijsenhout więcej info

Szukaj i znajdź pracę

Jesteś z natury pracowity, szukasz zróżnicowania i nowych wyzwań w pracy, która jest też dobrze płatna? Zgłoś się do abflexkracht, agencji pośrednictwa pracy, która Twój talent stawia na pierwszym miejscu! Już od 1968 roku pośredniczymy z powodzeniem w pracy w Holandii, przede wszystkim w tzw. zielonym sektorze. Jakiejkolwiek pracy szukasz: abflexkracht oferuje wiele ciekawych możliwości!

Przeczytaj więcej

Nasz baza ofert pracy

W naszej bazie ofert pracy możesz szukać specyficznej oferty pracy jaka Cię interesuje. Nie widzisz swojej upatrzonej funkcji w naszej bazie ale zapatrujesz się na ciekawa pracę w abflexkracht? Zarejestruj się teraz! Wypełnij formularz rejestracji i dodaj swoje CV. Tak szybko jak to możliwe skontaktujemy się z Tobą. Możesz również ustawić indywidualne powiadomienie o ofertach.

Przeczytaj więcej

Solidne warunki pracy

Chcemy, by nasi pracownicy byli zadowoleni. Dlatego też poświęcamy szczególną uwagę kwestii podstawowych i dodatkowych warunków pracy. abflexkracht jest zaufaną agencja pracy. Z nami masz pewność dobrego wynagrodzenia i dodatkowych świadczeń w postaci zwrotu kosztów dojazdów i butów roboczych! Szkolenia dodatkowe są u nas też możliwe.

Przeczytaj więcej
5205523852075214
Talent z natury

Mówi się, że mentalność i indywidualny talent są wrodzone. I tak też rzeczywiście jest. Przebojowość, rzetelna praca, zostanie po godzinach w razie potrzeby, pomoc kolegom i spontaniczność. Nikt nie musi ci tego mówić. Robisz to sam z siebie. To twoja natura.

Jesteś wyjątkowym talentem z natury