Menu

Bezpiecznie i zdrowo w pracy w Holandii podczas pandemii koronowej

Czy wkrótce przyjedziesz do Holandii, aby pracować w abflexkracht? Czekamy na Ciebie! W tym folderze chcemy Ci wyjaśnić, w jaki sposób jako pracodawca zapewniamy Ci bezpieczną i zdrową pracę podczas pandemii koronawirusa. Jako pracodawca czujemy się zaangażowani i odpowiedzialni oraz chcemy być dobrym pracodawcą dla wszystkich naszych pracowników.

Przyjazd do Holandii, kwarantanna

W Holandii wszyscy podróżujący z obszarów zagrożonych mają obowiązek kwarantanny. Oznacza to, że wszyscy podróżni, niezależnie od środka transportu, którym podróżują, muszą, w każdym przypadku zostać poddani kwarantannie przez co najmniej pięć dni, dopóki nie otrzymają negatywnego wyniku testu. Kwarantanna trwa dziesięć dni bez negatywnego wyniku testu. Jako pracodawca zapewniliśmy kandydatom z kraju UE możliwość spędzenia co najmniej 5-dniowej kwarantanny w kilku miejscach zakwaterowania. Pozwalamy jak największej liczbie małych grup nowych kandydatów przyjechać w tym samym czasie, aby wspólnie spędzić minimum 5 dni w kwarantannie.

Darmowe zakwaterowanie

Nie pobieramy kosztów zakwaterowania za te 5 dni kwarantanny! Upewnij się, że masz wystarczająco dużo jedzenia,  aby przetrwać co najmniej 5 dni, oraz pieniędzy, aby wystarczyło Ci ich do pierwszej wypłaty.

Podstawowe zasady rządowe

W Holandii obowiązują podstawowe zasady, których wszyscy musimy przestrzegać, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa koronowego. Ludzie nadal mogą się nawzajem zarażać. Nawet po szczepieniu. Nadal myj ręce i zachowaj dystans. A w przypadku objawów zostań w domu i szybko poddaj się testom. W ten sposób nie dajesz koronie szansy. Aby zapoznać się z podstawowymi zasadami, Kliknij tutaj.

Po 5 dniach test na COVID-19

Nasza koleżanka Magdalena jest koordynatorem do spraw Korony. Organizuje bezpłatny test na COVID-19 piątego dnia dla wszystkich nowo przybyłych, którzy są poddani kwarantannie. Organizuje również testy dla pracowników z objawami koronowymi lub mających bliski kontakt z osobą zakażoną. Jeśli przyjechałeś własnym transportem lub możesz z kimś jechać, zorganizujemy dla Ciebie test w jednym z oficjalnych miejsc testowych w regionie. Jeśli nie jest to dla Ciebie możliwe, Magdalena odwiedzi Cię, przeprowadzając szybki test naCOVID-19. Pomoże Ci przystąpić do testu, a także będzie śledzić wszystkie wyniki i poinformuje Cię, czy wynik testu był pozytywny, czy negatywny.

Twoja osoba kontaktowa

Zaraz po rozpoczęciu pracy w abflexkracht zostanie Ci przydzielony koordynator personalny. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące korony (lub pracy), możesz skontaktować się bezpośrednio z koordynatorem personelu abflexkracht:

Alexandra (Ola)    0297-38 34 10
Beata                    0297-38 34 08
Barbara                 0297-38 34 14
Zbigniew                0297-38 34 09

Nie możesz skontaktować się z koordynatorem personalnym (z powodu  wirusa i pracy  z domu linia może być częściej zajęta)? Zostaw mu wiadomość na poczcie głosowej! Koordynator oddzwoni do Ciebie tak szybko, jak to możliwe. Nie wiesz, kto jest Twoim koordynatorem? Wyślij wiadomość na pytanie@abflexkracht.nl

Zasady kwarantanny
Podczas kwarantanny w Holandii obowiązują środki ostrożności. Przeczytaj o nich uważnie. Możesz to zrobić, klikając w poniższe linki linki:

W abflexkracht mamy całkowitą pewność, że jeśli wspólnie będziemy zwracać uwagę na wzajemne bezpieczeństwo i zdrowie, wspólnie przejdziemy przez kryzys koronowy. Dlatego z góry dziękujemy za współpracę i zaufanie!

Team abflexkracht