Menu

Szukaj i znajdź Twoja tymczasową pracę

Jesteś z natury pracowity i szukasz zróżnicowania i wyzwań w pracy, która jest do tego też dobrze płatna? Zgłoś się do abflexkracht, bezpiecznego holenderskiego pracodawcy!  Już od 1968 roku działamy w zielonym sektorze, tj. w branży ogrodnictwa szklarniowego, pielęgnacji zieleni i spokrewnionych z nimi handlu kwiatami i dostawcami. Jakiejkolwiek pracy szukasz: abflexkracht oferuje wiele możliwości!


Przejdź do powiadomienia o ofertach by otrzymywać e-mail o aktualnych ofertach pracy. Albo zarejestruj się abyśmy się z Tobą skontaktowali.

1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 10 ofert
Funcja
Poszukiwani pracownicy produkcyjni do rozcinania korzeni kwiatowych.
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Dla jednego z naszych klientów w regionie Noordwijk poszukujemy kandydatów do pracy przy rozcinaniu korzeni kwiatowych. Jesteś osobą, która ma zręczne dłonie i potrafi szybko pracować? To praca właśnie dla Ciebie.

Funcja
Poszukujemy osób do pracy przy tulipanach w Roelofarendsveen i okolicy!
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Dla kilku producentów tulipanów w okolicy Roelofarendsveen poszukujemy osób, które potrafią zakasać rękawy i wziąć się do pracy. Lubisz zdrową rywalizacje? Możesz wśród współpracowników wykazać się, na przykład największą ilością zebranych tulipanów.

Funcja
Praca przy bukietach ręcznych i bandowych Rijnsburg
Miejsce
Rijnsburg
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Jesteś osobą, której towarzystwo zawsze powoduje uśmiech na twarzy innych osób? Praca wśród pięknych, kolorowych kwiatów i ich zapachów jest tym co lubisz? Jako doświadczona osoba będziesz odpowiedzialna za tworzenie bukietów, które będą upiększać otoczenie osób, do których zostaną one dostarczone.

Funcja
Różne oferty pracy w sektorze szklarniowym
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Szukasz pracy od już w szklarni w okolicy Aalsmeer?

Jeżeli tak to mamy coś dla Ciebie. Dla kilku naszych klientów poszukujemy osób, które są dostępne od zaraz i nie boją się zakasać rękawów. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Funcja
Praca przy kwiatach ciętych w regionie Aalsmeer
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Lubisz pracę przy kwiatach? Właściwa selekcja nie stanowi dla Ciebie problemu? W tej pracy będziesz odpowiedzialny za wybór kwiatów, które zostaną dostarczane do wielu domów.

1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 10ofert