Menu

Szukaj i znajdź Twoja tymczasową pracę

Jesteś z natury pracowity i szukasz zróżnicowania i wyzwań w pracy, która jest do tego też dobrze płatna? Zgłoś się do abflexkracht, bezpiecznego holenderskiego pracodawcy!  Już od 1968 roku działamy w zielonym sektorze, tj. w branży ogrodnictwa szklarniowego, pielęgnacji zieleni i spokrewnionych z nimi handlu kwiatami i dostawcami. Jakiejkolwiek pracy szukasz: abflexkracht oferuje wiele możliwości!


Przejdź do powiadomienia o ofertach by otrzymywać e-mail o aktualnych ofertach pracy. Albo zarejestruj się abyśmy się z Tobą skontaktowali.

1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 6 ofert
Funcja
Pracownik produkcyjny na hali przy korzeniach kwiatowych w Noordwijk
Miejsce
Regio Noordwijk
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Dla naszego klienta w Noordwijk poszukujemy chętnych osób do pracy w rodzinnej firmie zajmującej się produkcją i sprzedażą korzeni kwiatowych. Firma specjalizuje się w trzech gatunkach bylin: Hemerocallis, Hosta i Iris. Firma oferuje bogaty asortyment, dzięki czemu ich produkty są znane na całym świecie i można je znaleźć w wielu miejscach.

Jesteś zainteresowany ofertą, ciekawi cię co będzie należało do Twoich obowiązków? Koniecznie przeczytaj naszą ofertę!

Funcja
Pracownik produkcyjny na giełdzie kwiatowej w regionie Aalsmeer
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Dla naszego klienta w Aalsmeer poszukujemy chętnych osób do pracy w rodzinnej firmie zajmującej się sprzedażą róż, wyprodukowanych we własnej szklarni w Afryce.

Dzięki produktom dobrej jakości, firma znana jest na europejskim rynku.

Jesteś zainteresowany ofertą, ciekawi cię co będzie należało do Twoich obowiązków? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Funcja
Pracownik produkcji w szklarni z orchideami w okolicy Aalsmeer
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Dla kilku producentów orchideii w okolicy Aalsmeer poszukujemy osób, które maja doswiadczenie w pracy przy orchideach, badz sa zmotywowane i chca sie sprawdzic w tej dziedzinie.

Funcja
Praca na polu przy ścinaniu kwiatów - okolice Mijdrecht, Abbenes, Noordwijk i Hillegom
Miejsce
Rijsenhout
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Lubisz przebywać w ruchu? Czujesz się dobrze pracując na zewnątrz? Właściwa selekcja/odpowiedni wybór kwiatów nie stanowi dla Ciebie problemu? Jeśli tak, to jest oferta dla Ciebie! 

Funcja
Doświadczony pracownik/menadżer w sektorze roślinnym w regionie Aalsmeer i Bollenstreek
Miejsce
Regio Aalsmeer i Bollenstreek
Rodzaj kontraktu
Vast

Abflexkracht to biuro pośrednictwa pracy w Holandii od ponad 50ciu lat. Jesteśmy cenionym biurem zarówno przez naszych pracowników jak i naszych klientów. Stawiamy na ciągły rozwój. Dlatego też poszukujemy do naszego zespołu zmotywowanych i doświadczonych pracowników w sektorze agrarnym, którzy będą wsparciem dla naszych klientów. Czy chciałbyś poznać różne firmy od kuchni? Czy potrafisz wyrazić swoją opinię i pomóc innym ludziom? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 6ofert