Menu

Szukaj i znajdź Twoja tymczasową pracę

Jesteś z natury pracowity i szukasz zróżnicowania i wyzwań w pracy, która jest do tego też dobrze płatna? Zgłoś się do abflexkracht, bezpiecznego holenderskiego pracodawcy!  Już od 1968 roku działamy w zielonym sektorze, tj. w branży ogrodnictwa szklarniowego, pielęgnacji zieleni i spokrewnionych z nimi handlu kwiatami i dostawcami. Jakiejkolwiek pracy szukasz: abflexkracht oferuje wiele możliwości!


Przejdź do powiadomienia o ofertach by otrzymywać e-mail o aktualnych ofertach pracy. Albo zarejestruj się abyśmy się z Tobą skontaktowali.

1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 7 ofert
Funcja
Pracownik produkcji różnych działów
Miejsce
Lisserbroek
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Ponieważ klient dostarczy harmonogram tuż przed rozpoczęciem prac, nie wiadomo jeszcze, w którym dziale będziesz pracować. Usłyszysz to tuż przed rozpoczęciem projektu.

Oto opis najczęściej wykonywanych czynności, których możesz się spodziewać jako pracownik produkcyjny firmy Royal de Ree Holland:

  • Etykietowanie torebek z cebulkami;
  • Pakowanie cebulek (stoisz przy maszynie lub stole);
  • Składanie kartonowych pudelek;
  • Wieszanie woreczków z cebulkami na drewnianych stojakach;
  • Różne ogólne prace, wsparcie przy produkcji.
     
Funcja
Doświadczony pracownik/menadżer w sektorze roślinnym w regionie Aalsmeer i Bollenstreek
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Vast

Abflexkracht to biuro pośrednictwa pracy w Holandii od ponad 50ciu lat. Jesteśmy cenionym biurem zarówno przez naszych pracowników jak i naszych klientów. Stawiamy na ciągły rozwój. Dlatego też poszukujemy do naszego zespołu zmotywowanych i doświadczonych pracowników w sektorze agrarnym, którzy będą wsparciem dla naszych klientów. Czy chciałbyś poznać różne firmy od kuchni? Czy potrafisz wyrazić swoją opinię i pomóc innym ludziom? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Funcja
Praca na polu przy ścinaniu kwiatów - okolice Mijdrecht, Abbenes, Noordwijk i Hillegom
Miejsce
Rijsenhout
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Lubisz przebywać w ruchu? Czujesz się dobrze pracując na zewnątrz? Właściwa selekcja/odpowiedni wybór kwiatów nie stanowi dla Ciebie problemu? Jeśli tak, to jest oferta dla Ciebie! 

Funcja
Pracownik kontroli technicznej mieszkań służbowych
Miejsce
Regio Rijsenhout
Rodzaj kontraktu
Bepaalde tijd

Szukamy odpowiedzialnej, wyrozumiałej i pełnej profesjonalizmu osoby, która będzie mogła wypełniać zadania związane z tą funkcją.

Funcja
Praca przy scinaniu piwonii na polu w regionie Aalsmeer/Noordwijk
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Lubisz pracę na zewnatrz? Właściwa selekcja nie stanowi dla Ciebie problemu? W tej pracy będziesz odpowiedzialny za scinanie kwiatów oraz robienie z nich wiazanek, które zostaną dostarczane do wielu domów.

1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 7ofert