Menu
1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 7 ofert
Funcja
Pracownik produkcyjny na giełdzie kwiatowej w regionie Aalsmeer
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Dla naszego klienta w Aalsmeer poszukujemy chętnych osób do pracy w rodzinnej firmie zajmującej się sprzedażą róż, wyprodukowanych we własnej szklarni w Afryce.

Dzięki produktom dobrej jakości, firma znana jest na europejskim rynku. 

Jesteś zainteresowany ofertą, ciekawi cię co będzie należało do Twoich obowiązków? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Funcja
Różne oferty pracy w sektorze szklarniowym
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Szukasz pracy w okolicy Aalsmeer/ Rijsenhout?

Jeżeli tak to mamy coś dla Ciebie. Dla naszych klientów poszukujemy osób, które są dostępne od zaraz. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Funcja
Specjalista do spraw jakości
Miejsce
Regio Abbenes
Rodzaj kontraktu
Vast

Rodzinna firma zajmuje się produkcją tulipanów już od ponad 30lat. Oferuje szeroką gamę tych kwiatów oraz miliony cebulek, które każdego roku dostarcza do międzynarodowych klientów. Jako specjalista do spraw jakości będziesz miał okazję stać się ważnym ogniwem zespołu. Poprzez dobry program wprowadzający, oraz w razie potrzeby możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach, będziesz mógł się rozwijać i wykazywać swoje umiejętności. Ponadto będziesz pracować w prężnie rozwijającej się rodzinnej firmie, w której panuje mila i przyjazna atmosfera, a ludzie nie boja się ciężkiej pracy.

Funcja
Pracownik kontroli jakości w regionie Rijsenhout
Miejsce
Regio Rijsenhout
Rodzaj kontraktu
Vast

Dla naszego klienta w Rijsenhout poszukujemy osób do pracy w firmie zajmującej się dystrybucją różnego rodzaju kwiatów i roślin pochodzących od hodowców z całego świata: Afryki, Europy czy Ameryki Południowej. Dzięki produktom dobrej jakości, firma prężnie się rozwija, w związku z czym poszukuje kandydatów, którzy również chcieliby rozwijać swoje umiejętności, ambicje i wspólnie z firmą poszerzać sukcesy. Firma szuka osób, które na stałe dołączą do zespołu jakości kontroli, więc jest możliwość podjęcia pracy bezpośrednio u klienta.

Jesteś zainteresowany ofertą, ciekawi cię co będzie należało do Twoich obowiązków? Zgłoś się do nas!

Funcja
Koordynator procesu produkcji
Miejsce
Regio Rijsenhout
Rodzaj kontraktu
Vast

Dla naszego klienta w Rijsenhout poszukujemy osób do pracy w firmie zajmującej się dystrybucją różnego rodzaju kwiatów i roślin pochodzących od hodowców z całego świata: Afryki, Europy czy Ameryki Południowej.

Dzięki produktom dobrej jakości, firma prężnie się rozwija, w związku z czym poszukuje kandydatów, którzy również chcieliby rozwijać swoje umiejętności, ambicje i chcieliby wspólnie z firmą poszerzać sukcesy.

Firma szuka osób, które na stałe dołączą do zespołu, więc jest możliwość podjęcia pracy bezpośrednio u klienta.

Jesteś zainteresowany ofertą, ciekawi cię co będzie należało do Twoich obowiązków? Zgłoś się do nas!

1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 7ofert

Szukaj i znajdź Twoja tymczasową pracę

Jesteś z natury pracowity i szukasz zróżnicowania i wyzwań w pracy, która jest do tego też dobrze płatna? Zgłoś się do abflexkracht, bezpiecznego holenderskiego pracodawcy!  Już od 1968 roku działamy w zielonym sektorze, tj. w branży ogrodnictwa szklarniowego, pielęgnacji zieleni i spokrewnionych z nimi handlu kwiatami i dostawcami. Jakiejkolwiek pracy szukasz: abflexkracht oferuje wiele możliwości!


Przejdź do powiadomienia o ofertach by otrzymywać e-mail o aktualnych ofertach pracy. Albo zarejestruj się abyśmy się z Tobą skontaktowali.