Menu
1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 9 ofert
Funcja
PRACOWNIK PRODUKCJI W FIRMIE RECYKLINGOWEJ W AMSTERDAMIE
Miejsce
Amsterdam Westpoort
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Poszukujemy osoby chętne do pracy w firmie recyklingowej. Firma recyklingowa z siedzibą w Amsterdamie, która codziennie zajmuje się innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych. Plastik, który jest głównym produktem w tej firmie jest drobno mielony, dzięki czemu nadaje się do ponownego wykorzystania w nowych produktach. Przeczytaj ofertę pracy, aby uzyskać więcej informacji!

Funcja
Praca na polu przy ścinaniu kwiatów - okolice Rijnsburg, Noordwijk i Hillegom
Miejsce
Rijsenhout
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Lubisz przebywać w ruchu? Czujesz się dobrze pracując na zewnątrz? Właściwa selekcja/odpowiedni wybór kwiatów nie stanowi dla Ciebie problemu? Jeśli tak, to jest oferta dla Ciebie! 

Funcja
Pracownik produkcyjny na giełdzie kwiatowej w regionie Aalsmeer
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Dla naszego klienta w Aalsmeer poszukujemy chętnych osób do pracy w rodzinnej firmie zajmującej się sprzedażą róż, wyprodukowanych we własnej szklarni w Afryce.

Dzięki produktom dobrej jakości, firma znana jest na europejskim rynku. 

Jesteś zainteresowany ofertą, ciekawi cię co będzie należało do Twoich obowiązków? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Funcja
RÓŻNE OFERTY PRACY W SEKTORZE SZKLARNIOWYM
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Szukasz pracy w okolicy Aalsmeer/ Rijsenhout?

Jeżeli tak to mamy coś dla Ciebie. Dla naszych klientów poszukujemy osób, które są dostępne od zaraz. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Funcja
PRACA JAKO OGRODNIK
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Lubisz prace na zewnątrz? Kochasz słońce i nie straszny Ci chłód? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie!  Poszukujemy osób chętnych do pracy tymczasowej w zieleni miejskiej w rejonie Hoofddorp.  

1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 9ofert

Szukaj i znajdź Twoja tymczasową pracę

Jesteś z natury pracowity i szukasz zróżnicowania i wyzwań w pracy, która jest do tego też dobrze płatna? Zgłoś się do abflexkracht, bezpiecznego holenderskiego pracodawcy!  Już od 1968 roku działamy w zielonym sektorze, tj. w branży ogrodnictwa szklarniowego, pielęgnacji zieleni i spokrewnionych z nimi handlu kwiatami i dostawcami. Jakiejkolwiek pracy szukasz: abflexkracht oferuje wiele możliwości!


Przejdź do powiadomienia o ofertach by otrzymywać e-mail o aktualnych ofertach pracy. Albo zarejestruj się abyśmy się z Tobą skontaktowali.