Menu
2 / 2
<< 1 2
Znaleziono 7 ofert
Funcja
Pracownik kontroli technicznej mieszkań służbowych
Miejsce
Regio Rijsenhout
Rodzaj kontraktu
Bepaalde tijd

Szukamy odpowiedzialnej, wyrozumiałej i pełnej profesjonalizmu osoby, która będzie mogła wypełniać zadania związane z tą funkcją.

Funcja
Młodszy opiekun agrarny w abflexkracht w regionie Aalsmeer i Bollenstreek
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Vast

Abflexkracht to biuro pośrednictwa pracy w Holandii od ponad 50ciu lat. Jesteśmy cenionym biurem zarówno przez naszych pracowników jak i naszych klientów. Stawiamy na ciągły rozwój. Dlatego też poszukujemy do naszego zespołu zmotywowanych i doświadczonych pracowników w sektorze agrarnym, którzy będą wsparciem dla naszych klientów. Czy chciałbyś poznać różne firmy od kuchni? Czy potrafisz wyrazić swoją opinię i pomóc innym ludziom? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

2 / 2
<< 1 2
Znaleziono 7ofert

Szukaj i znajdź Twoja tymczasową pracę

Jesteś z natury pracowity i szukasz zróżnicowania i wyzwań w pracy, która jest do tego też dobrze płatna? Zgłoś się do abflexkracht, bezpiecznego holenderskiego pracodawcy!  Już od 1968 roku działamy w zielonym sektorze, tj. w branży ogrodnictwa szklarniowego, pielęgnacji zieleni i spokrewnionych z nimi handlu kwiatami i dostawcami. Jakiejkolwiek pracy szukasz: abflexkracht oferuje wiele możliwości!


Przejdź do powiadomienia o ofertach by otrzymywać e-mail o aktualnych ofertach pracy. Albo zarejestruj się abyśmy się z Tobą skontaktowali.