Menu

Szukaj i znajdź Twoja tymczasową pracę

Jesteś z natury pracowity i szukasz zróżnicowania i wyzwań w pracy, która jest do tego też dobrze płatna? Zgłoś się do abflexkracht, bezpiecznego holenderskiego pracodawcy!  Już od 1968 roku działamy w zielonym sektorze, tj. w branży ogrodnictwa szklarniowego, pielęgnacji zieleni i spokrewnionych z nimi handlu kwiatami i dostawcami. Jakiejkolwiek pracy szukasz: abflexkracht oferuje wiele możliwości!


Przejdź do powiadomienia o ofertach by otrzymywać e-mail o aktualnych ofertach pracy. Albo zarejestruj się abyśmy się z Tobą skontaktowali.

1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 10 ofert
Funcja
Różne oferty pracy w sektorze szklarniowym
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Szukasz pracy od już w szklarni w okolicy Aalsmeer?

Jeżeli tak to mamy coś dla Ciebie. Dla kilku naszych klientów poszukujemy osób, które są dostępne od zaraz i nie boją się zakasać rękawów. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Funcja
Praca przy bukietach ręcznych w Rijnsburg
Miejsce
Rijnsburg
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Jesteś osobą, której towarzystwo zawsze powoduje uśmiech na twarzy innych osób? Praca wśród pięknych, kolorowych kwiatów i ich zapachów jest tym co lubisz? Jako doświadczona osoba będziesz odpowiedzialna za tworzenie bukietów, które będą upiększać otoczenie osób, do których zostaną one dostarczone.

Funcja
Praca przy kwiatach ciętych w regionie Aalsmeer
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Lubisz pracę przy kwiatach? Właściwa selekcja nie stanowi dla Ciebie problemu? W tej pracy będziesz odpowiedzialny za wybór kwiatów, które zostaną dostarczane do wielu domów.

Funcja
Praca na niepełen etat przy zrywaniu gerberów w Mijdrecht.
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Dla producenta gerberów w miejscowości Mijdrecht poszukujemy osób, które szukają pracy w niepełnym wymiarze godzin. Będziesz pracować około 20 godzin tygodniowo. Jesteś dostępną osobą w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki od 7.00 do 12.00?Jeżeli tak to zgłoś się do Nas.

Funcja
Pracownik produkcji na giełdzie kwiatowej na niepełny etat.
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Szukasz pracy w niepełnym wymiarze godzin na giełdzie kwiatowej w Aalsmeer?

Będziesz pracować około 15 godzin tygodniowo. Dla jednego z naszych klientów  poszukujemy osób, które są dostępne 2 dni  w tygodniu (poniedziałek i czwartek) od 8.00 do 17.00. Jest to coś czego szukasz? Skontaktuj się z nami.

1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 10ofert