Menu

Szukaj i znajdź Twoja tymczasową pracę

Jesteś z natury pracowity i szukasz zróżnicowania i wyzwań w pracy, która jest do tego też dobrze płatna? Zgłoś się do abflexkracht, bezpiecznego holenderskiego pracodawcy!  Już od 1968 roku działamy w zielonym sektorze, tj. w branży ogrodnictwa szklarniowego, pielęgnacji zieleni i spokrewnionych z nimi handlu kwiatami i dostawcami. Jakiejkolwiek pracy szukasz: abflexkracht oferuje wiele możliwości!


Przejdź do powiadomienia o ofertach by otrzymywać e-mail o aktualnych ofertach pracy. Albo zarejestruj się abyśmy się z Tobą skontaktowali.

1 / 1
1
Znaleziono 5 ofert
Funcja
Różne oferty pracy w sektorze szklarniowym
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Szukasz pracy od już w szklarni w okolicy Aalsmeer?

Jeżeli tak to mamy coś dla Ciebie. Dla naszych klientów poszukujemy osób, które są dostępne od zaraz. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Funcja
Poszukujemy osób do pracy przy tulipanach w Roelofarendsveen i okolicy!
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Dla kilku producentów tulipanów w okolicy Roelofarendsveen poszukujemy osób, które potrafią zakasać rękawy i wziąć się do pracy. Lubisz zdrową rywalizacje? Możesz wśród współpracowników wykazać się, na przykład największą ilością zebranych tulipanów. Niektóre projekty startują już 14.12.2020! Następne 04.01.2021!

Funcja
Pracownik produkcji w regionie Hillegom
Miejsce
Regio Hillegom
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Nie lubisz monotonii? Lubisz pracę w ruchu? Chciałbyś spróbować pracy w firmie zajmującej się pakowaniem ziemniaków? To szukamy właśnie Ciebie!

Funcja
Doświadczony menadżer w sektorze roślinnym w regionie Aalsmeer i Bollenstreek
Miejsce
Regio Aalsmeer i Bollenstreek
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Czy chciałbyś poznać różne firmy od kuchni? Czy potrafisz wyrazić swoją opinię i pomóc innym ludziom? Jeśli tak, to szukamy Ciebie.

Funcja
Pomocnik ogrodnika w regionie Haarlemmermeer
Miejsce
Regio Haarlem
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Lubisz prace w ogrodzie? Kochasz słonce i nie straszny Ci chłód? Wspólnie z kolegami będziesz tworzyć najpiękniejsze projekty ogrodów zarówno osób prywatnych jak i wielkich przestrzeni publicznych.

1 / 1
1
Znaleziono 5ofert