Menu

Szukaj i znajdź Twoja tymczasową pracę

Jesteś z natury pracowity i szukasz zróżnicowania i wyzwań w pracy, która jest do tego też dobrze płatna? Zgłoś się do abflexkracht, bezpiecznego holenderskiego pracodawcy!  Już od 1968 roku działamy w zielonym sektorze, tj. w branży ogrodnictwa szklarniowego, pielęgnacji zieleni i spokrewnionych z nimi handlu kwiatami i dostawcami. Jakiejkolwiek pracy szukasz: abflexkracht oferuje wiele możliwości!


Przejdź do powiadomienia o ofertach by otrzymywać e-mail o aktualnych ofertach pracy. Albo zarejestruj się abyśmy się z Tobą skontaktowali.

1 / 3
1 2 3 >>
Znaleziono 11 ofert
Funcja
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Miejsce
Rijsenhout Abflexkracht
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Jesteś doświadczonym pracownikiem produkcji z uprawnieniami na wózek widłowy? Jeśli tak, być może mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy.

Funcja
PRACOWNIK PRODUKCJI I OBSŁUGI MASZYN SORTUJĄCYCH CEBULKI KWIATOWE W REGIONIE HILLEGOM
Miejsce
Regio Hillegom
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Masz doświadczenie jako pracownik produkcji cebulek kwiatowych? Obsługa maszyn sortujących, pakujących nie jest Ci obca? Kontrola jakości produktu i zamówień jest czymś co wykonujesz bez problemu? Posiadasz doświadczenie jako operator maszyn i szukasz nowych wyzwań? Jeśli tak, to mamy interesującą ofertę dla Ciebie!

Funcja
Praca na szklarni przy ścinaniu róż w regionie Valkenburg.
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis
Funcja
Różne oferty pracy w sektorze szklarniowym
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Szukasz pracy od już w szklarni w okolicy Aalsmeer?

Jeżeli tak to mamy coś dla Ciebie. Dla kilku naszych klientów poszukujemy osób, które są dostępne od zaraz i nie boją się zakasać rękawów. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Funcja
OPERATOR MASZYNY PRODUKCYJNEJ
Miejsce
Regio Hillegom
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Dla jednego z naszych klientów w regionie Hillegom poszukujemy operatorów maszyn. Posiadasz doświadczenie jako operator i szukasz nowych wyzwań? Chcesz rozpocząć pracę  w rozwijającej się rodzinnej firmie, zajmującej się produkcją ziemniaków? Jeśli tak, to mamy interesującą ofertę dla Ciebie.

1 / 3
1 2 3 >>
Znaleziono 11ofert