Menu
1 / 1
1
Znaleziono 4 ofert
Funcja
REKRUTER
Miejsce
Rijsenhout
Rodzaj kontraktu
Vast

Jako rekruter widzisz w ludziach to, co najlepsze! Na tym dynamicznym stanowisku łączysz osoby m.in. z Polski i Holandii z poszczególnymi firmami oraz łączysz doświadczenie, zainteresowanie z ambicjami i wiedzą. Pomożesz ludziom znaleźć nową pracę, a naszym klientom znaleźć odpowiednich pracowników. Dzięki doświadczeniu w pracy w charakterze intercedenta/rekrutera lub na podobnym stanowisku w branży pracy tymczasowej wiesz wszystko o poszukiwaniu odpowiednich kandydatów, zamieszczaniu ofert pracy, sprawdzaniu CV, przeprowadzaniu rozmów wstępnych i aktualizowaniu zestawień potencjalnych pracowników. Jesteś nastawiony na wynik i lubisz załatwiać sprawy: "getting the job done"!

 

Funcja
OFERTA PRACY W SZKLARNI Z KWIATAMI W ASSENDELFT
Miejsce
Regio Assendelft
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Chcesz dołączyć do zespołu, który zajmuje się uprawą pięknych i różnokolorowych gatunków bromelii w rodzinnej szklarni w Assendelft? Szukasz całorocznej pracy, gdzie w miłej atmosferze możesz rozwijać swoje umiejętności i być wsparciem dla sprawnej produkcji różnorodnej uprawy bromelii? Firma jest przyjazna pracownikowi, elastyczny czas pracy sprawi, że z pewnością uzyskasz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Zapoznaj się z naszą ofertą i zgłoś się do nas, odpowiemy na pytania i opowiemy szczegółowo o tej ofercie.

Funcja
PRACOWNIK TECHNICZNY MASZYN PRODUKCYJNYCH W NIEUW-VENNEP
Miejsce
Regio Nieuw-Vennep
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Dla naszego klienta w miejscowości Nieuw-Vennep poszukujemy pracownika technicznego, który wspólnie z zespołem będzie dbał o dobry stan techniczny maszyn produkcyjnych. Firma zajmuje się recyklingiem papieru, gdzie materiał zostaje przetwarzany, sprasowany i przygotowany do dalszej obróbki.

Funcja
Opiekun agrarny w abflexkracht w regionie Aalsmeer i Bollenstreek
Miejsce
Regio Rijsenhout
Rodzaj kontraktu
Vast

Abflexkracht to biuro pośrednictwa pracy w Holandii od ponad 50ciu lat. Jesteśmy cenionym biurem zarówno przez naszych pracowników jak i naszych klientów. Stawiamy na ciągły rozwój. Dlatego też poszukujemy do naszego zespołu zmotywowanych i doświadczonych pracowników w sektorze agrarnym, którzy będą wsparciem dla naszych klientów. Czy chciałbyś poznać różne firmy od kuchni? Czy potrafisz wyrazić swoją opinię i pomóc innym ludziom? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie! 

1 / 1
1
Znaleziono 4ofert

Szukaj i znajdź Twoja tymczasową pracę

Jesteś z natury pracowity i szukasz zróżnicowania i wyzwań w pracy, która jest do tego też dobrze płatna? Zgłoś się do abflexkracht, bezpiecznego holenderskiego pracodawcy!  Już od 1968 roku działamy w zielonym sektorze, tj. w branży ogrodnictwa szklarniowego, pielęgnacji zieleni i spokrewnionych z nimi handlu kwiatami i dostawcami. Jakiejkolwiek pracy szukasz: abflexkracht oferuje wiele możliwości!


Przejdź do powiadomienia o ofertach by otrzymywać e-mail o aktualnych ofertach pracy. Albo zarejestruj się abyśmy się z Tobą skontaktowali.