Menu

Doświadczony pracownik/menadżer w sektorze roślinnym w regionie Aalsmeer i Bollenstreek

Doświadczony menadżer w sektorze roślinnym w regionie Aalsmeer i Bollenstreek
Abflexkracht to biuro pośrednictwa pracy w Holandii od ponad 50ciu lat. Jesteśmy cenionym biurem zarówno przez naszych pracowników jak i naszych klientów. Stawiamy na ciągły rozwój. Dlatego też poszukujemy do naszego zespołu zmotywowanych i doświadczonych pracowników w sektorze agrarnym, którzy będą wsparciem dla naszych klientów. Czy chciałbyś poznać różne firmy od kuchni? Czy potrafisz wyrazić swoją opinię i pomóc innym ludziom? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
W przypadku tej oferty, szukamy kogoś kto będzie pracował dla klientów abflexkracht. Będziesz przełożonym  dla personelu produkcyjnego w szklarni i wsparciem dla klientów w największym sezonie. Będziesz odpowiedzialny za to, że wszystkie działania operacyjne są wykonywane prawidłowo. Wiesz, co należy zrobić w szklarni i dbasz o wszystkie czynności. Potrafisz sam zakasać rękawy do pracy. Czuwasz nad całym procesem prac szklarniowych i/lub produkcyjnych. Omawiasz z właścicielem postępy w pracy.

Jako menadżer zatrudniony przez abflexkracht będziesz oddelegowany do pracy u różnych klientów abflexkracht, na przykład aby zastąpić kogoś w przypadku choroby lub dodatkowego wsparcia w szczytowym sezonie.

Kogo szukamy?
Aby być dobrym menadżerem w sektorze rolnym, musisz mieć zielone serce. Musisz posiadać doświadczenie w pracy z różnymi kwiatami, sadzonkami i cebulkami kwiatowymi. Jesteś dobrym menadżerem zarówno dla małych jak i dużych grup pracowników. Pomagasz chętnie ludziom w ich rozwoju. Chcesz się rozwijać poprzez kursy i szkolenia. Masz szerokie doświadczenie w sektorze szklarniowym. Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Co my Ci oferujemy?

  • Wsparcie menadżera, który prowadzi Cię podczas pracy w abflexkracht
  • Wynagrodzenie pomiędzy 2150€,- - 3000€,- brutto miesięcznie
  • 8,33% pieniędzy wakacyjnych rocznie;
  • 26 dni urlopu rocznie;
  • Możliwości szkoleń i treningów

Extra informacje

Data publikacji 15 września 2021
Miejsce Region Aalsmeer okolice
Ilość godzin minimalnie 37,5 godziny tygodniowo
Wykształcenie średnie

 

 

 

 

Zgłoś się od razu
Jesteś osobą, której szukamy dla naszego klienta w okolicy Aalsmeer i Bollenstreek? Zapraszam do kontaktu! Jeśli masz jakieś pytanie to zadzwoń pod nr +31 297383420 lub zgłoś się bezpośrednio na to stanowisko klikając poniżej:

Jak wygląda proces rekrutacji?:

  • Aplikuj bezpośrednio używając : ‘aplikuj bezpośrednio’
  • Sprawdzę Twoje zgłoszenie wraz z CV i zadzwonię do Ciebie w celu przeprowadzenia wstępnej rozmowy rekrutacyjnej
  • Sprawdzimy razem czy ta oferta jest dla Ciebie odpowiednia lub poszukamy innych możliwości
  • Przedstawimy Twoją kandydaturę klientowi

Joanna Lis
Recruiter
0297-383420

Data publikacji
15-09-2021

Numer oferty
abfk15092021_1

Jestem zainteresowany(-a) << Powrót do listy