Menu

Florysta/Osoba z doświadczeniem w bukietach ręcznych

Deze vacature is inmiddels ingevuld. Klik hier voor onze openstaande vacatures.


Jestem zainteresowany(-a)

 

Florysta/Osoba z doświadczeniem w bukietach ręcznych
Masz talent do układania bukietów ręcznych?Dla naszego klienta w Rijnsburg szukamy osób z doświadczeniem przy robieniu bukietów ręcznych.Posiadasz doświadczenie w tej dziedzinie lub  i chcesz pogłębiać dalej tajniki tej sztuki? W tej roli będziesz miał możliwość bardzo kreatywnie się rozwinąć i tworzyć najpiękniejsze bukiety dla mnóstwa osób.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
Kwiaty docierają do Ciebie w pojemnikach lub za pośrednictwem stołu obrotowego. Dobierasz odpowiednie kwiaty do wykonania kompozycji kwiatowej lub do pięknego bukietu, robisz to ręcznie. Wykonujesz różne bukiety na podstawie przykładów zgodnie z najnowszymi trendami mody, które dostarcza klient. Możesz cieszyć się najpiękniejszymi kolorami i zapachami wokół siebie przez cały dzień. Ponadto pracujesz w zespole razem z sympatycznymi kolegami.

Stanowiska pracy są dostosowane do panujących zasad bezpieczeństwa w związku z COVID-19 w firmie jest obowiązek noszenia maseczki na ustach. Pory roku zmieniają się  i zauważysz to również w miejscu pracy. Na przykład zimą jesteś zajęty robieniem świątecznych aranżacji, wiosną wielkanocnymi elementami, a na Dzień Matki komponujesz piękne bukiety dla wszystkich mam. Zazwyczaj prace zaczyna się o 6rano i pracuje się gdzieś do popołudniowych godzin od poniedziałku do piątku czasami również w soboty. W okresie mniejszego popytu na produkt start pracy jest od 7-8rano, a w okresach szczytu pracujesz na dwie zmiany.

Kogo szukamy na to stanowisko?

Na to stanowisko szukamy osób doświadczonych, godnych zaufania, które kochają kwiaty, osób przebojowych potrafiących pracować zarówno w zespole jak i samodzielnie. 

 • Masz udokumentowane doświadczenie w układaniu bukietów ręcznych 
 • Jesteś elastyczny i nie masz mentalności pracy od 9 do 17
 • Jesteś osoba entuzjastyczną i lubisz nowe wyzwania
 • Potrafisz dobrze dzialać w zespole
 • Jesteś dokładny i odporny na stres

Co my Ci oferujemy?
Umowa  o pracę tymczasową na pełny etat za pośrednictwem abflexkracht z perspektywą zawarcia umowy na czas nieokreślony;

 •          Koordynatora personalnego, który jest do Twojej dyspozycji, jeśli masz jakiekolwiek pytania;
 •          Stawka godzinowa do uzgodnienia
 •         Dzięki długoletniemu doświadczeniu w tej branży można negocjować wyższe wynagrodzenie w porozumieniu z klientem;
 •         8,33% wynagrodzenia wakacyjnego rocznie ;
 •       25 dni urlopu w roku.

Jest to zgrany zespół, pracujący ze sobą razem od lat, w którym panuje świetna atmosfera-którego możesz być częścią, gdzie klient przywiązuje bardzo dużą wagę do dobrej komunikacji i dbałości o swój personel.
 

Extra informacje

Data publikacji: 23 lutego
Miejsce: Rijnsburg  i okolice
Ilość godzin: 40 godzin tygodniowo
Wynagodzenie: do ustalenia

 

 


 

Zgłoś się od razu

Jesteś osobą, której szukamy dla naszego klienta w okolicy Rijnsburg? Zapraszam do kontaktu! Jeśli masz jakieś pytanie to zadzwoń pod nr +31 297383400 lub zgłoś się bezpośrednio na to stanowisko klikając poniżej:

Jak wygląda proces rekrutacji?:

 • Aplikuj bezpośrednio używając : ‘aplikuj bezpośrednio’
 • Sprawdzę Twoje zgłoszenie wraz z CV i zadzwonię do Ciebie w celu przeprowadzenia wstępnej rozmowy rekrutacyjnej
 • Sprawdzimy razem czy ta oferta jest dla Ciebie odpowiednia lub poszukamy innych możliwości
 • Przedstawimy Twoją kandydaturę klientowi

Data publikacji
23-05-2023

Numer oferty
abfk10022021_3

Jestem zainteresowany(-a) << Powrót do listy