Menu

Młodszy opiekun agrarny w abflexkracht w regionie Aalsmeer i Bollenstreek

Młodszy opiekun agrarny w abflexkracht w regionie Aalsmeer i Bollenstreek
Abflexkracht to biuro pośrednictwa pracy w Holandii od ponad 50ciu lat. Jesteśmy cenionym biurem zarówno przez naszych pracowników jak i naszych klientów. Stawiamy na ciągły rozwój. Dlatego też poszukujemy do naszego zespołu zmotywowanych i doświadczonych pracowników w sektorze agrarnym, którzy będą wsparciem dla naszych klientów. Czy chciałbyś poznać różne firmy od kuchni? Czy potrafisz wyrazić swoją opinię i pomóc innym ludziom? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
W przypadku tej oferty, szukamy kogoś kto będzie pracował dla klientów abflexkracht. Będziesz przełożonym  dla personelu produkcyjnego w szklarni i wsparciem dla klientów w największym sezonie. Będziesz odpowiedzialny za to, że wszystkie działania operacyjne są wykonywane prawidłowo. Wiesz, co należy zrobić w szklarni i dbasz o wszystkie czynności. Potrafisz sam zakasać rękawy do pracy. Czuwasz nad całym procesem prac szklarniowych i/lub produkcyjnych. Omawiasz z właścicielem postępy w pracy.

Jako opiekun agrarny zatrudniony przez abflexkracht będziesz oddelegowany do pracy u różnych klientów abflexkracht, na przykład aby zastąpić kogoś w przypadku choroby lub dodatkowego wsparcia w szczytowym sezonie.

Kogo szukamy na to stanowisko?
Aby w pełni móc wykonywać tą funkcję musisz mieć "zielone serce". Musisz posiadać doświadczenie w pracy z różnymi kwiatami, sadzonkami, cebulkami kwiatowymi. Jesteś dobrym menadżerem zarówno dla małych jak i dużych grup pracowników. Pomagasz chętnie ludziom w ich rozwoju. Chcesz się rozwijać poprzez kursy i szkolenia. Masz szerokie doświadczenie w sektorze szklarniowym. Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Co my Ci oferujemy?

  • Wsparcie menadżera, który prowadzi Cię podczas pracy w abflexkracht
  • Wynagrodzenie pomiędzy 2150€,- - 3000€,- brutto miesięcznie
  • 8,33% pieniędzy wakacyjnych rocznie;
  • 26 dni urlopu rocznie;
  • Możliwości szkoleń i treningów.

Extra informacje

Data publikacji: 15 listopada 2022
Miejsce: Aalsmeer i okolice
Ilość godzin: minimalnie 37,5 godziny tygodniowo
Wykształcenie: średnie

 

 

 

 

Zgłoś się od razu

Jesteś osobą, której szukamy dla naszego klienta w okolicy Aalsmeer i Bollenstreek? Zapraszam do kontaktu! Jeśli masz jakieś pytanie to zadzwoń pod nr +31 297383420 lub zgłoś się bezpośrednio na to stanowisko klikając poniżej:

Jak wygląda proces rekrutacji?:

  • Aplikuj bezpośrednio używając : ‘aplikuj bezpośrednio’
  • Sprawdzę Twoje zgłoszenie wraz z CV i zadzwonię do Ciebie w celu przeprowadzenia wstępnej rozmowy rekrutacyjnej
  • Sprawdzimy razem czy ta oferta jest dla Ciebie odpowiednia lub poszukamy innych możliwości
  • Przedstawimy Twoją kandydaturę klientowi

Data publikacji
15-11-2022

Numer oferty
abfk22082022_2

Jestem zainteresowany(-a) << Powrót do listy