Menu

Opiekun agrarny w abflexkracht w regionie Aalsmeer i Bollenstreek

Opiekun agrarny w abflexkracht w regionie Aalsmeer i Bollenstreek
Abflexkracht to biuro pośrednictwa pracy w Holandii od ponad 50ciu lat. Jesteśmy cenionym biurem zarówno przez naszych pracowników jak i naszych klientów. Stawiamy na ciągły rozwój. Dlatego też poszukujemy do naszego zespołu zmotywowanych i doświadczonych pracowników w sektorze agrarnym, którzy będą wsparciem dla naszych klientów. Czy chciałbyś poznać różne firmy od kuchni? Czy potrafisz wyrazić swoją opinię i pomóc innym ludziom? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie! 

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
Dołączając do naszego zespołu, zostaniesz wprowadzony przez teamlidera opiekunów agrarnych w tajniki tej funckji. Poznasz pracę w abflexkracht z innej strony. Teamlider omówi z Tobą zlecenie i następnie zostaniesz oddelegowany do pracy u u danego klienta abflexkracht, na przykład aby zastąpić kogoś w przypadku choroby lub dodatkowego wsparcia w szczytowym sezonie. Czasem będą to proste prace na szklarni czy hali produkcyjnej. Na przykład, jeżeli masz doświadczenie w cięciu hortensji a akurat jeden z naszych klientów zajmujących się ich uprawą będzie potrzebował kogoś do pomocy, bedziemy mogli Cię tam oddelegować, ze względu na Twoje doświadczenie i umiejętności. 

Jeśli masz doświadczenie w obsłudze maszyn, logistyce i zarządzaniem ludźmi, będzie to dodatkowym atutem. Wtedy też będziesz wsparciem dla klientów w największym sezonie. Będziesz odpowiedzialny za to, że wszystkie działania operacyjne są wykonywane prawidłowo. Wiesz, co należy zrobić w szklarni/na hali produkcyjnej  i dbasz o wszystkie czynności. Potrafisz sam zakasać rękawy do pracy. Czuwasz nad całym procesem prac szklarniowych i/lub produkcyjnych. Omawiasz z właścicielem postępy w pracy.

Kogo szukamy na to stanowisko?
Aby w pełni móc wykonywać tą funkcję musisz mieć "zielone serce". Musisz posiadać doświadczenie w pracy z różnymi kwiatami, sadzonkami, cebulkami kwiatowymi. Z entuzjazmem przychodzisz do pracy. Jesteś odpowiedzialny i sumienny. Chcesz się rozwijać poprzez kursy i szkolenia. Masz szerokie doświadczenie w sektorze szklarniowym. Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Co my Ci oferujemy?

 • Ciekawą pracę, gdzie mając jednocześnie bezpośredni kontrakt (nie na zasadzie pracownika tymczasowego) masz możliwość wykazania umiejętności na rożnych firmach;
 • Wsparcie menadżera, który prowadzi Cię podczas pracy w abflexkracht;
 • Wynagrodzenie pomiędzy 2150€,- - 3000€,- brutto miesięcznie;
 • Umowa na czas określony z intencją umowy na stałe;
 • 8,33% pieniędzy wakacyjnych rocznie;
 • 26 dni urlopu rocznie;
 • Możliwości szkoleń i treningów.

Extra informacje

Data publikacji: 27 czerwca 2023
Miejsce: Rijsenhout i okolice
Ilość godzin: minimalnie 37,5 godziny tygodniowo
Wykształcenie: średnie

 

 

 

 

Zgłoś się od razu

Jesteś osobą, której szukamy do naszego zespołu? Zapraszam do kontaktu! Jeśli masz jakieś pytanie to zadzwoń pod nr +31 297383420 lub zgłoś się bezpośrednio na to stanowisko klikając poniżej:

Jak wygląda proces rekrutacji?:

 • Aplikuj bezpośrednio używając : ‘aplikuj bezpośrednio’
 • Sprawdzę Twoje zgłoszenie wraz z CV i zadzwonię do Ciebie w celu przeprowadzenia wstępnej rozmowy rekrutacyjnej
 • Sprawdzimy razem czy ta oferta jest dla Ciebie odpowiednia lub poszukamy innych możliwości
 • Przedstawimy Twoją kandydaturę klientowi

Data publikacji
28-08-2023

Numer oferty
abfk22082022_2

Jestem zainteresowany(-a) << Powrót do listy