Menu

Praca od 23-10 do końca marca 2018 ( z przerwa świąteczna) przy rozcinaniu korzeni

Deze vacature is inmiddels ingevuld. Klik hier voor onze openstaande vacatures.

Miejsce
Rijsenhout, Haarlemmermeer

Ilość godzin
zmienna

Okres trwania pracy
umowa o oddelegowanie


Szukamy chętne osoby do pracy przy rozcinaniu korzeni kwiatowych nożykiem w Noordwijkerhout. Nie masz problemu z wyrobieniem normy i jesteś dostępna  od 23-10-2017 do końca marca 2018 ( z przerwa świąteczna)? Ta praca jest właśnie dla ciebie.


Praca polega przede wszystkim na przycinaniu/rozcinaniu korzeni różnych kwiatów nożykiem. W pracy tej musisz wykazać się zręcznością w dłoniach. Każda osoba zobowiązana jest do wyrobienia danej normy na dzień.
Jest to ciężka praca fizyczna dla Twoich dłoni i z pewnością będą ci potrzebne min. 2 tygodnie ,aby przywyknąć do nowo wykonywanych czynności.
Znajomość języków obcych w stopniu komunikatywnym jest mile widziana, ale nie wymagana.
Panie w wieku 50+ są również mile widziane.
Co możemy Ci zagwarantować?. Minimum 45 do 55 godzin tygodniowo. Stawka za przepracowane godziny naliczona jest według CAO OT, czyli po ukończeniu 22 roku życia jest to 10,10 euro brutto. Możemy zaoferować Ci mieszkanie (oplata to 86,25 euro tygodniowo), ubezpieczenie zdrowotne(22,40 e za tydz. ) plus rower do własnego użytku-za darmo.

Jeśli jesteś zainteresowana ta oferta pracy kliknij na poniższy link i obejrzyj film instruktażowy;
Heemskerk Vaste Planten

Wyślij swoje cv na praca@abflexkracht.nl  z dopiskiem ”korzenie”, a poniżej skontaktuj się telefonicznie z działem rekrutacji 0031 297383400.
Czekamy na Twoje zgłoszenie,

Team abflexkracht

Data publikacji
03-04-2018

Numer oferty
29-9-2017 PS

Jestem zainteresowany(-a) << Powrót do listy