Menu

PRACOWNIK PRODUKCJI W FIRMIE RECYKLINGOWEJ W AMSTERDAMIE

PRACOWNIK PRODUKCJI W FIRMIE RECYKLINGOWEJ W AMSTERDAMIE
Poszukujemy osoby chętne do pracy w firmie recyklingowej. Firma recyklingowa z siedzibą w Amsterdamie, która codziennie zajmuje się innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych. Plastik, który jest głównym produktem w tej firmie jest drobno mielony, dzięki czemu nadaje się do ponownego wykorzystania w nowych produktach. Przeczytaj ofertę pracy, aby uzyskać więcej informacji!

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
Będziesz częścią działu produkcji. Praca w systemie 3-zmianowym: od 06:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00 oraz od 22:00 do 06:00. Wraz z innymi kolegami będziesz zapewniać bezproblemowy przebieg procesu produkcji. Ponieważ dział jest zawsze w ruchu, będziesz mieć urozmaiconą pracę, która będzie wymagała od Ciebie elastyczności. W tej firmie istnieje wiele możliwości rozwoju, np. w kierunku koordynatora zespołu, kierownika zmiany, stanowiska na dziale technicznym, być może dział jakości będzie dla Ciebie wielkim wyzwaniem i motywacją. Monitorujesz jakość produkcji i zapewniasz czyste miejsce pracy. Usuwasz drobne usterki i samodzielnie przeprowadzasz konserwację pierwszej linii-oczywiście po wcześniejszym odpowiednim przeszkoleniu. Będziesz pracować w środowisku o intensywnym zapachu, noszenie obuwia oraz kombinezonu ochronnego są obowiązkowe.

 

Kogo szukamy na to stanowisko?
Osób entuzjastycznych, które nie boją się zakasać rękawów do pracy. Kogoś dostępnego na bardzo długi czas i kogoś komu nie straszne są intensywne zapachy otoczenia. Jeśli nie masz doświadczenia jest to żaden problem, firma zapewni odpowiedzenie przeszkolenie i będziesz mógł zdobyć kompetencje i rozwijać się. Prawo jazdy jest wymagane.

Co my Ci oferujemy?

  • Zakwaterowanie, jeśli go potrzebujesz;
  • Opiekę polskojęzycznynego koordynatora;
  • stawkę godzinową brutto 15.29€ (12,96€ +18%dodatku za każdą godzinę)
  • 8,33% pieniędzy wakacyjnych ( wypłacanych raz do roku )
  • 25 dni urlopu w skali rocznie przy pełnym wymiarze pracy;

Extra informacje

Data publikacji: 21 września 2023
Miejsce: Amsterdam
Ilość godzin: 33.50 godzin tygodniowo
Wynagodzenie: 15.29€

 

 

 

 

Zgłoś się od razu

Jesteś osobą, której szukamy dla naszego klienta? Zapraszam do kontaktu! Jeśli masz jakieś pytanie to zadzwoń pod nr +31 297383400 lub zgłoś się bezpośrednio na to stanowisko klikając poniżej:

Jak wygląda proces rekrutacji?:

  • Aplikuj bezpośrednio używając : ‘aplikuj bezpośrednio’
  • Sprawdzę Twoje zgłoszenie wraz z CV i zadzwonię do Ciebie w celu przeprowadzenia wstępnej rozmowy rekrutacyjnej
  • Sprawdzimy razem czy ta oferta jest dla Ciebie odpowiednia lub poszukamy innych możliwości
  • Przedstawimy Twoją kandydaturę klientowi

Data publikacji
21-09-2023

Numer oferty
abfk16112022_3

Jestem zainteresowany(-a) << Powrót do listy