Menu

Pracownik produkcyjny w hali przy korzeniach kwiatowych w Noordwijk

Deze vacature is inmiddels ingevuld. Klik hier voor onze openstaande vacatures.

Pracownik produkcyjny na hali przy korzeniach kwiatowych w Noordwijk
Dla naszego klienta w Noordwijk poszukujemy chętnych osób do pracy w rodzinnej firmie zajmującej się produkcją i sprzedażą korzeni kwiatowych. Firma specjalizuje się w trzech gatunkach bylin: Hemerocallis, Hosta i Iris. Firma oferuje bogaty asortyment, dzięki czemu ich produkty są znane na całym świecie i można je znaleźć w wielu miejscach.

Jesteś zainteresowany ofertą, ciekawi cię co będzie należało do Twoich obowiązków? Koniecznie przeczytaj naszą ofertę!

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
Po sezonie letnim, gdzie praca odbywała się w większości na polu, produkcja przenosi się do hali, gdzie razem z grupą pracowników dbacie o to żeby produkcja szła bezproblemowo, w tempie i miłej atmosferze. Praca odbywa się przede wszystkim na stojąco przy linii montażowej gdzie za pomocą nożyka/sekatora tnie się bulwy kwiatowe i sortuje według rozmiaru i gatunku.

Praca odbywa się w hali, gdzie temperatura jest raczej chłodna, więc zalecamy zaopatrzyć się w jakieś ekstra ciepłe ubrania/bezrękawniki.

Zachęcamy do obejrzenia filmu instruktażowego, który pomoże zrozumieć Ci czym zajmuje się firma i jak wygląda praca na hali przy korzeniach kwiatowych:  https://www.youtube.com/watch?v=mTww4upooLs

Sezon zaczyna się od 30 października i trwa do około połowy marca - z możliwością urlopu w okresie świątecznym. Osoby, które są zainteresowane dalszą współpracą mają możliwość pozostania w tej firmie i rozpocząć potem sezon letni na polu, bądź dalej możemy zaproponować inne prace wewnątrz (produkcja, szklarnie, giełdy kwiatowe) . Istnieje możliwość powrotu na kolejny sezon. 

Kogo szukamy na to stanowisko?
Nie masz jeszcze doświadczenia w sektorze agrarnym? Nie martw się! Jeśli masz dobrą motywację do nauki nowych rzeczy, to jest oferta dla Ciebie! Szukamy osób dostępnych od 30 października do około połowy marca. U tego pracodawcy możesz liczyć na godziny, około 40-50 godzin tygodniowo. Szukamy zmotywowanych osób, które nie boją się pracy, są otwarte na 6-ścio dniowy system pracy. Od poniedziałku do piątku pracę zaczyna się od godz 07.00 aż do zakończenia pracy (na ogół do godz 17.00-18.00), a w soboty praca (pół dnia) nie powinna dla Ciebie stanowić problemu. Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem.

Co my Ci oferujemy?

  • Zakwaterowanie, jeśli potrzebujesz;
  • Bezpłatnie wydamy rower do użytku, bądź samochód powyżej 10 km do pracy;
  • polskojęzyczny koordynator, z którym można się kontaktować telefonicznie;
  • stawkę godzinową brutto 12,12 € od 21 roku życia;
  • 8,33% pieniędzy wakacyjnych rocznie;
  • 25 dni urlopu rocznie;

Extra informacje

Data publikacji: 02 października 2023
Miejsce: Noordwijk
Ilość godzin: min 40 godzin tygodniowo
Wynagodzenie: 12,12€ brutto (od 21 roku życia)

 

 

 

 

Zgłoś się od razu

Jesteś osobą, której szukamy dla naszego klienta w okolicy Noordwijk? Zapraszam do kontaktu! Jeśli masz jakieś pytanie to zadzwoń pod nr Joanna +31 297383420, Marta +31 297383427, lub zgłoś się bezpośrednio na to stanowisko klikając poniżej:

Jak wygląda proces rekrutacji?:

  • Aplikuj bezpośrednio używając : ‘aplikuj bezpośrednio’
  • Sprawdzę Twoje zgłoszenie wraz z CV i zadzwonię do Ciebie w celu przeprowadzenia wstępnej rozmowy rekrutacyjnej
  • Sprawdzimy razem czy ta oferta jest dla Ciebie odpowiednia lub poszukamy innych możliwości
  • Przedstawimy Twoją kandydaturę klientowi

Data publikacji
03-11-2023

Numer oferty
abfk02102023_3

Jestem zainteresowany(-a) << Powrót do listy