Menu

Specjalista do spraw jakości

Deze vacature is inmiddels ingevuld. Klik hier voor onze openstaande vacatures.

Specjalista do spraw jakości
Rodzinna firma zajmuje się produkcją tulipanów już od ponad 30lat. Oferuje szeroką gamę tych kwiatów oraz miliony cebulek, które każdego roku dostarcza do międzynarodowych klientów. Jako specjalista do spraw jakości będziesz miał okazję stać się ważnym ogniwem zespołu. Poprzez dobry program wprowadzający, oraz w razie potrzeby możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach, będziesz mógł się rozwijać i wykazywać swoje umiejętności. Ponadto będziesz pracować w prężnie rozwijającej się rodzinnej firmie, w której panuje mila i przyjazna atmosfera, a ludzie nie boja się ciężkiej pracy.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
Zawsze staramy się zapewnić naszym międzynarodowym klientom najwyższej jakości tulipany. Dzięki współpracy z wieloma innymi firmami, udaje nam się wyhodować wysokiej jakości tulipany, które trafiają na stoły naszych klientów. Czy widzisz się w tym, że możesz mieć realny wpływ na optymalizację tego procesu? Jeśli tak to specjalista ds. jakości jest funkcją dla Ciebie. Na tym stanowisku jesteś odpowiedzialny za rozwój, aktualizację, monitorowanie, polepszanie i kontrolę jakości, tak aby spełniały one najwyższe wymogi klienta. Analizujesz ustalenia i podejmujesz odpowiednie wraz z zespołem kroki, tak aby ulepszyć proces produkcji i jakość produktu. Jesteś również odpowiedzialny za tworzenie raportów odpowiadających wymogom jakości produktu, jak i za procesy jego ulepszenia.

 

Kogo szukamy na to stanowisko?
Na tej funkcji idealnie będzie jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku oraz masz rozeznanie w branży kwiatowej. Dobrze mówisz i piszesz po angielsku i niderlandzku. Posiadasz zdolność łączenia talentów i potrafisz świetnie funkcjonować w zróżnicowanym środowisku pracy. Koncentrujesz się na wynikach, aby osiągnąć to, co najlepsze dla klienta. Masz doskonałe umiejętności komunikacyjne i myślisz w kategoriach rozwiązań. Odnajdujesz się w dużej grupie osób. Jesteś dostępny minimum 40 godzin tygodniowo najlepiej od zaraz. 

 

                                                                                                                                                                                                                                                 

Co my Ci oferujemy?
Praca w rozwijającej się firmie rodzinnej, w której panuje miła atmosfera i przyjazna atmosfera.

Możliwość rozwoju poprzez program wprowadzający i szereg szkoleń.

Interesujące wynagrodzenie.

Dobre warunki zatrudnienia.

25 dni urlopu.

 

Extra informacje

Data publikacji: 30 stycznia 2023
Miejsce: Abbenes
Ilość godzin: 40 godzin tygodniowo
Wynagodzenie: w zależności od doświadczenia

 

 

 

 

Zgłoś się od razu

Jesteś osobą, której szukamy dla naszego klienta w okolicy Abbenes? Zapraszam do kontaktu! Jeśli masz jakieś pytanie to zadzwoń pod nr +31 297383400 lub zgłoś się bezpośrednio na to stanowisko klikając poniżej:

Jak wygląda proces rekrutacji?:

  • Aplikuj bezpośrednio używając : ‘aplikuj bezpośrednio’
  • Sprawdzę Twoje zgłoszenie wraz z CV i zadzwonię do Ciebie w celu przeprowadzenia wstępnej rozmowy rekrutacyjnej
  • Sprawdzimy razem czy ta oferta jest dla Ciebie odpowiednia lub poszukamy innych możliwości
  • Przedstawimy Twoją kandydaturę klientowi

Data publikacji
03-11-2023

Numer oferty
abfk16112022_3

Jestem zainteresowany(-a) << Powrót do listy