Menu

Podejmij pracę w Niderlandach poprzez ABFLEXKRACHT

Szukasz fajnej pracy w sektorze ogrodniczym?

Tymczasowo lub na dłużej? U nas znajdziesz idealną pracę dla Ciebie! W abflexkracht możesz pracować na różnych stanowiskach. Od ogrodnika do opiekuna firmy i od pracownika produkcji do brygadzisty. Ile doświadczenia faktycznie potrzebujesz? Czy to bezpieczne w czasie pandemii? A co jeśli nie mieszkasz jeszcze w Holandii? Możesz o tym przeczytać na tej stronie!

Jeśli chcesz się zarejestrować od razu, kliknij tutaj lub Zobacz nasze oferty.

Jeśli chcesz najpierw dowiedzieć się więcej, czytaj dalej.

Rejestracja w abflexkracht!

Jakiego doświadczenia potrzebujesz?

Posiadasz naturalny talent? Nie masz problemu aby czasem wspomóc inny dział? Uważasz, że praca jest równie ważna jak czerpanie z niej przyjemności? Tak?! To jesteś dokładnie tą osobą, której szukamy!

Przeczytaj doświadczenia innych

Poprzez Abflexkracht codziennie do pracy idzie 500 zmotywowanych pracowników. O czym to świadczy? Poznaj Adama, Roba, Ewę i Colina. Mówią, dlaczego każdego dnia z przyjemnością czekają na pracę w zielonym sektorze. Może wkrótce do nich dołączysz?

Przeczytaj ich doświadczenia tutaj.

Jak radzimy sobie z koronawirusem w abflexkracht?

Uważnie monitorujemy rozwój sytuacji związanej z koronawirusem. Na podstawie przepisów obowiązujących w różnych krajach odpowiednio dostosowujemy naszą politykę. Zawsze masz pewność, że możesz z nami bezpiecznie pracować. Ponadto możesz teraz zaszczepić się również w Holandii.

Przeczytaj wszystko o szczepieniach i umawianiu się na wizytę tuta.

A co z mieszkaniem?

Jeśli chcesz pracować w Holandii, a nie masz jeszcze stałego lub czasowego miejsca zamieszkania, możemy zaoferować Ci zakwaterowanie – od momentu oficjalnego rozpoczęcia pracy w abflexkracht. Płacisz tygodniowo za mieszkanie, kwotę którą informujemy Cię z góry i jeśli wyrazisz na to zgodę, co tydzień potrącamy tę kwotę z Twojej pensji.

Przeczytaj wszystko o naszym zakwaterowaniu tutaj.

Dobre warunki pracy

Abflexkracht jako priorytet stawia zadowolenie pracowników. Dlatego przykładamy dużą wagę do dobrych warunków zatrudnienia. W abflexkracht masz zapewnione dobre wynagrodzenie, a sprawy takie jak transport i buty robocze są doskonale załatwione. Możesz także skorzystać z dodatkowych kursów!

W Abflexkracht zawsze możesz liczyć na:

  • Stałą osobę kontaktową
  • Obuwie robocze
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Dodatkowy trening / kurs
  • Wszystko zgodnie z przepisami prawa
  • Wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym pracy CAO