Menu

O abflexkracht

Holandia posiada bogatą przeszłość jeśli chodzi o sektor agrarny. Przeszłość, z której możemy być dumni i która doprowadziła do naszej pozycji światowego lidera w różnych aspektach i dziedzinach zielonego sektora. Holandia ma między innymi wiodącą pozycję na rynku jeżeli chodzi o hodowlę tulipanów, słoneczników, cebulek kwiatowych i bulwy, drzew i roślin, a także pod względem produkcji urządzeń rolnych i ogrodniczych, rozwijania nowych odmian i ulepszania roślin i nasion oraz innowacji technologicznych, doświadczenia i wiedzy.

Nasza Wizja

“Naszą wizją jest to, że motor napędzający zieloną maszynę wymaga wszechstronnego talentu, tak by przedsiębiorcy ciągle mogli się wyróżniać.”

Jako kooperacja już od roku 1968 abflexkracht w miarę możliwości udostępnia w zielonym sektorze swoje talenty i zasoby i w ten sposób nieustannie go wspiera. abflexkracht chce nadal odgrywać tę rolę, mając świadomość, że wymaga to krytycznego spojrzenia na szybko zachodzące zmiany w społeczeństwie. Nowe modele zarobkowe i koncepcje produktów, zwiększenie trwałości upraw, przejście od rynku napędzanego podażą na rynek popytu, nowe rodzaje organizacji i metody pracy, internacjonalizacja i cyfryzacja, to wszystko wpływa aktualnie na codzienną działalność w zielonej branży. Jednocześnie te zachodzące zmiany stwarzają wiele nowych możliwości dla sektora. abflexkracht widzi jako swoje zadanie wspieranie swoich klientów i członków różnorodnymi umiejętnościami tak by ci przedsiębiorcy nadal mogli wyróżniać się na rynku i z powodzeniem wykorzystywać pojawiające się na rynku możliwości.

Nasza Misja

“abflexkracht wierzy w moc przedsiębiorczości każdego ogrodnika, plantatora, producenta roślin i jego dostawców, dlatego naszą misją jest wspomaganie tej zielonej maszyny wiedzą, umiejętnościami i zdolnościami do rozwiązywania problemów dnia dzisiejszego i jutrzejszego ”.

abflexkracht z pasją i zaangażowaniem dąży do dostarczenia wiedzy i umiejętności naszym klientom, członkom i pracownikom tymczasowym w takim stopniu, by mogli dotrzymać kroku szybko zmieniającemu się rynkowi. Przyjmujemy stanowisko, że zachodzące na rynku zmiany wymagają nowego spojrzenia na przedsiębiorczość. I aby naszym klientom i partnerom pomóc w tej tranzycji oraz pozwolić tej zielonej maszynie nadal działać, czujemy się odpowiedzialni za oferowanie wszechstronnych talentów, czasem w zaskakujący nowy sposób, a czasem w stary i zaufany.

Nasze podstawowe wartości

Niezawodny – Odpowiedzialny – Fachowy – Zdecydowany  – Zaskakujący

Abflexkracht ma nową misję i wizję, z którymi wiążą się nasze podstawowe wartości. Są one podstawą naszej misji, wizji oraz sposobów działania. Wyrażają one to, co jako organizacja sobą reprezentujemy.

2kolomsbeeld_480x425_455