Menu

Koronawirus | Zdrowie naszych pracowników jest bardzo ważne

W ubiegłym tygodniu ogłoszono, że koronawirus dotarł także do Holandii. Według eksperta wirus ten w większości przypadków nie prowadzi do zagrożenia życia, ale  może powodować ciężką grypę.

Jak dotąd nie ma kwestii zarażenia w obszarze roboczym, w którym działa abflexkracht. Nasi klienci również kontynuują pracę i nie ma znanych nam  przypadków skażenia w miejscach pracy. Będziemy to oczywiście  monitorować!

W siedzibie abflexkracht robimy wszystko, co w naszej mocy, aby w jak największym stopniu zapobiegać i ograniczać zanieczyszczenie ewentualne wirusem. Kondycja i zdrowie naszych pracowników gwarantuje kontynuowanie pracy firmy abflexkracht. Zdrowie naszych pracowników jest  najważniejsze!

Regularnie informujemy również naszych (sezonowych) pracowników. Abflexkracht opracowało broszurę (również w języku polskim), w której informujemy na temat środków zapobiegawczych oraz podjęciu specjalnych działań w tym kierunku. Oczywiście robimy to w koordynacji z krajowymi wytycznymi rządu centralnego i RIVM (www.rivm.nl). Jeżeli nasi pracownicy mają pytania, mogą skontaktować się ze swoim koordynatorem personalnym. Nasi koordynatorzy są dostępni codziennie telefonicznie. Mówią zarówno po polsku, jak i po holendersku.

POSTER knipsel PL