Menu

Udana wieczór zorganizowany przez abflexkracht dla pracowników.

25 listopada 2016 abflexkracht zorganizowało specjalnie dla swoich pracowników uroczysty wieczór Bozo Narodzeniowy w przeuroczym oraz inspirującym miejscu de Arendshoeve “the Garden of Amsterdam”. Podobnie jak w roku 2015 uroczystość okazała się dużym sukcesem!

abflexkracht organizuje ten wieczór, aby spotkać swoich pracowników i osobiście podziękować i za ich wkład oraz wspólnie zamknąć rok 2016. Jednym z głównych tematów wieczoru był; “abflexkracht inwestuje w swoich pracowników”. Podczas przemowy poruszone zostały również aspekty; bezpieczeństwo, komfort, rozwój oraz edukacja. Ponieważ duża grupa pracowników abflexkracht pochodzi z Polski przemowy zaprezentowane były w języku polskim przez polskich kolegów abflexkracht.

Inspirujący odczyt
Kolejna atrakcja wieczoru był specjalny gość pochodzący również z Polski; Kris Florek(1981)- niezależny przedsiębiorca, expert. Kris Florek pokazuje drogę do sukcesu, ukierunkowuje osoby oraz uczy je jak stać się dobrym przedsiębiorca, aby osiągnąć zamierzony cel. Jego kariera zawodowa przebiegała jak klasyczny “American Dream”. Około 10 lat temu Kris Florek siedział w busie, który zmierzał w kierunku Holandii, gdzie on sam miał zbudować swoja przyszłość. Podczas swojej inspirującej przemowy ze słuchaczami podzielił się wieloletnim doświadczeniem jako niezależny przedsiębiorca .

Tego wieczoru nie zabrakło również miejsca na towarzyskie rozmowy, wspólny moment przy lampce wina oraz pyszne cieple holenderskie przekąski. Wszystko odbywało się w uroczym miejscu przyozdobionym w wyjątkowe, żywe kwiaty w tle polskiej muzyki pop.

Kolorowe, pełne pozytywnej energii zdjęcia.
Z okazji tej uroczystość  zorganizowany został również kącik fotograficzny, gdzie każdy mógł sfotografować się w pięknej ramce z żywych kwiatów.

KLIKNIJ TUTAJ aby zobaczyć zdjęcia oraz je pobrać.

cv_ab_Arendshoeve_161125_122_lr
cv_ab_Arendshoeve_161125_135_lr

cv_ab_Arendshoeve_161125_136_lr
cv_ab_Arendshoeve_161125_100_lr

KLIKNIJ TUTAJ aby zobaczyć zdjęcia oraz je pobrać.