Nasz zespół

Witamy w agencji ABflexkracht. Chcielibyśmy się przedstawić. Dla nas najważniejsi są ludzie, dlatego z dumą przedstawiamy nasz fantastyczny zespół i poszczególne działy. Poznaj osoby, które pracują na danych stanowiskach. Siłą napędową, która pozwala nam osiągać sukcesy, są nasi ludzie, dlatego za pośrednictwem tych zdjęć chcielibyśmy podzielić się z Wami odrobiną naszej energii i entuzjazmu.

Aimad
Medewerker Technische Dienst
Marielle Ammerlaan
Marketing, Communicatie en Coöperatie
Hans Tönjann
Directeur
Emilia
Support medewerker
Samantha Kennis
HR adviseur
Dawid Owczarek
Medewerker Technische Dienst
Adam Bobel
Teamleider Huisvesting
Sonja van der Helm
Senior Medewerker Financiële Administratie
Frank Krom
Medewerker Salarisadministratie
Karin Schornagel
Financieel Manager
Jacek Astner
ICT beheerder
Monika Bryl
Medewerker Administratie
Ingrid Elstgeest
Medewerker Administratie
Lucia Spek
Medewerker Administratie
Nese Yildirim
Medewerker Administratie
Marta
Medewerker Recruitment
Zbigniew Wolodzko
Planner
Willem Tas
Relatiebeheerder
Nick Rövekamp
Accountmanager
Aziz el Assali
Teamleider/Accountmanager
Aleksandra Duivenvoorde
Senior Planner
Gerry van Gent
Recruiter
Beata Fedorow
Personeelscoördinator
Paulina Malec
Personeelscoördinator
Monika Lewandowska
Personeelscoördinator
Agnieszka Anuszkiewicz
Manager Planning, Recruitment en Support

Program zniżkowy dla członków

Spółdzielnia ABflexkracht powstała z kilku mniejszych spółdzielni, które zostały założone w połowie ubiegłego wieku przez przedsiębiorców z sektora rolniczego, aby zapewnić im ciągłość działalności w razie niedyspozycji właściciela. ABflexkracht ma długą historię jako spółdzielnia zajmująca się pośrednictwem pracy w sektorze zielonym. Ta gałąź działalności jest wciąż ważnym filarem naszej organizacji.

Nasi pracownicy tymczasowi

W 1998 roku rozpoczęliśmy świadczenie usług z zakresu pośrednictwa pracy dla zagranicznych pracowników tymczasowych. W ABflexkracht jesteśmy związani z sektorem rolnictwa i wiemy, jak ważną rolę pełnią pracownicy tymczasowi w Twoim przedsiębiorstwie rolniczym. Nasz zaangażowany zespół dokłada wszelkich starań, aby znaleźć odpowiednich pracowników tymczasowych do pracy w Twojej firmie. Jesteśmy godni zaufania i posiadamy odpowiednie certyfikaty, co jest korzystne zarówno dla Ciebie, jak i dla naszych pracowników tymczasowych.

Spotkania poświęcone dzieleniu się wiedzą dla członków

Członkowie mogą liczyć na pewne korzyści wynikające z członkostwa w spółdzielni ABflexkracht. Oprócz korzystania z programu zniżkowego i pierwszeństwa przy delegowaniu pracowników tymczasowych, spółdzielnia organizuje również ciekawe spotkania dla swoich członków. Dzielenie się wiedzą tworzy połączenia między członkami a organizacją, a także między samymi członkami.