Szukam pracy

Chcesz zrobić kolejny krok w swojej karierze zawodowej? Odkryj tutaj oferty pracy, które czekają na Ciebie w agencji ABflexkracht! Tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od ciekawej oferty pracy.

Filtr wyszukiwania

Funkcjonować
Przemysł

Pracownik produkcyjny w sektorze agrarnym

Pracownik produkcyjny w sektorze agrarnym

  • Rijsenhout
  • Agrarisch Medewerker

Pracownik produkcyjny na giełdzie kwiatowej w regionie Aalsmeer

Pracownik produkcyjny na giełdzie kwiatowej w regionie Aalsmeer 

  • Aalsmeer
  • Agrarisch Medewerker

Praca na polu przy zbiorze kwiatów

Praca na polu przy zbiorze kwiatów

  • Hillegom
  • Agrarisch Medewerker

Pracownik produkcji w szklarni z orchideami

Pracownik produkcji w szklarni z orchideami. 

  • Kudelstaart
  • Agrarisch Medewerker

Młodszy opiekun agrarny w ABflexkracht

Młodszy opiekun agrarny w abflexkracht w regionie Aalsmeer/ Bolenstreek

  • Rijsenhout
  • Bedrijfsverzorger

Co zapewnimy Ci, jeśli przyjeżdżasz z zagranicy?

ABflexkracht – Twój partner w udanej pracy, także z zagranicy!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że praca w innym kraju jest ekscytującym krokiem i dlatego w agencji ABflexkracht jesteśmy gotowi wspierać Cię podczas Twojej przygody. Naszym celem jest zapewnienie Ci bezproblemowego i komfortowego pobytu, abyś mógł (mogła) w pełni skoncentrować się na swojej pracy i rozwoju osobistym. Oto lista rzeczy, które zapewni Ci agencja ABflexkracht:

- Certyfikowane zakwaterowanie

Wiemy, że bezpieczne i wygodne miejsce zamieszkania jest niezbędne dla Twojego dobrego samopoczucia i spokoju ducha. Właśnie dlatego agencja ABflexkracht zapewnia certyfikowane zakwaterowanie, które spełnia wszelkie wymogi prawne i standardy jakości. Nie musisz więc martwić się o znalezienie odpowiedniego miejsca do mieszkania, bo zadbamy o wszystko jeszcze przed Twoim przyjazdem. A co jeśli z zakwaterowaniem będzie coś nie tak? Zawsze możesz z łatwością zgłosić to za pośrednictwem opiekuna mieszkania. Osoba ta – jako jedyna – może zgłaszać problemy związane z zakwaterowaniem do naszego serwisu technicznego. Zawsze kontaktuj się w takich sprawach ze swoim opiekunem mieszkania.

Osobisty koordynator

o W agencji ABflexkracht wierzymy w indywidualne poświęcanie uwagi i wsparcie. Właśnie dlatego możesz u nas liczyć na pomoc osobistego koordynatora. Koordynator ten jest zawsze gotowy odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, udzielić porad i rozwiązać ewentualne problemy. Twoja stała osoba do kontaktu w agencji ABflexkracht pomoże Ci we wszystkich aspektach Twojego pobytu w Holandii.

Ubezpieczenia

Posiadanie odpowiedniego ubezpieczenia jest kluczowe, jeśli pracujesz w innym kraju. ABflexkracht dba o to, abyś był(a) odpowiednio ubezpieczony(-a) podczas swojego pobytu. Obejmuje to odpowiednie ubezpieczenie zdrowotne i inne istotne ubezpieczenia, które zapewniają bezpieczeństwo i ogólny dobrostan. Dzięki temu możesz spokojnie pracować, wiedząc, że wszystko jest dobrze zorganizowan

Pomoc w sprawach medycznych

o Jeśli pracujesz za granicą, np. wizyta u lekarza lub inne kwestie medyczne mogą stanowić wyzwanie, zwłaszcza że musisz radzić sobie z innym systemem opieki zdrowotnej i ewentualnymi barierami językowymi. W agencji ABflexkracht nigdy nie jesteś jednak sam(a). Zapewniamy wsparcie i porady w kwestiach medycznych, dzięki czemu w razie potrzeby szybko uzyskasz odpowiednią pomoc. Twoje dobre samopoczucie jest naszym priorytetem i staramy się wspierać Cię na wszelkie możliwe sposoby.

Historie naszych pracowników

Nie znaleziono żadnych wyników.