Oferty pracy dla pracowników ogrodniczych

Agencja ABflexkracht działa w ogrodniczym sercu Holandii. W miejscowości Aalsmeer i w jej okolicach znajduje się wiele szklarni ogrodniczych, w których uprawia się rozmaite kwiaty i rośliny, głównie w szklarniach. W sektorze tym działa wiele różnych firm: zarówno małych, w których wykonuje się dużą ilość prac ręcznych, jak i firmy high-tech, w których procesy są zautomatyzowane.  Przedsiębiorstwa nieustannie się zmieniają, a agencja ABflexkracht robi to wraz z nimi. Praca przy uprawie roślin oraz sortowaniu i pakowaniu produktów: to typowe czynności w wielu firmach z sektora zielonego, którym agencja ABflexkracht zapewnia odpowiednich pracowników.

Filtr wyszukiwania

Funkcjonować
Przemysł

Pracownik produkcyjny w sektorze agrarnym

Pracownik produkcyjny w sektorze agrarnym

  • Rijsenhout
  • Agrarisch Medewerker

Pracownik produkcyjny na giełdzie kwiatowej w regionie Aalsmeer

Pracownik produkcyjny na giełdzie kwiatowej w regionie Aalsmeer 

  • Aalsmeer
  • Agrarisch Medewerker

Praca na polu przy zbiorze kwiatów

Praca na polu przy zbiorze kwiatów

  • Hillegom
  • Agrarisch Medewerker

Pracownik produkcji w szklarni z orchideami

Pracownik produkcji w szklarni z orchideami. 

  • Kudelstaart
  • Agrarisch Medewerker

Młodszy opiekun agrarny w ABflexkracht

Młodszy opiekun agrarny w abflexkracht w regionie Aalsmeer/ Bolenstreek

  • Rijsenhout
  • Bedrijfsverzorger

Praca w ogrodnictwie

Ogrodnictwo to ważny sektor dla działalności agencji ABflexkracht w zachodniej Holandii. Agencja ABflexkracht została założona przez przedsiębiorców z branży ogrodniczej, którzy wspólnie chcą zapewnić dobrych i godnych zaufania pracowników tymczasowych oraz koordynatorów działalności. W szklarniach i na zewnątrz uprawia się wiele różnych kwiatów i roślin.  W wielu szklarniach wymagana jest całoroczna praca przy kwiatach i roślinach.  W zależności od pory roku pojawia się dodatkowe zapotrzebowanie na pracowników tymczasowych: przy tulipanach i roślinach ogrodowych na wiosnę albo przy kwiatach ogrodowych latem.

Praca jako pracownik ogrodniczy

W sektorze ogrodniczym jest mnóstwo pracy. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą wszechstronną, czy też specjalizujesz się w konkretnym rodzaju pracy – w ogrodnictwie masz wiele możliwości rozwoju kariery zawodowej. Istnieją firmy, które koncentrują się tylko na części łańcucha dostaw roślin ozdobnych i oferują możliwość szkolenia się w danym aspekcie pracy. W innych firmach możesz pracować wraz z kolegami i koleżankami nad rozwojem produktu od początku do końca, czyli do jego sprzedaży. Są przedsiębiorstwa, w których cała praca jest wykonywana w ogrzewanej szklarni, ale są też firmy, które zajmują się uprawami otwartymi. Niektóre uprawy są powiązane z porą roku: wiele tulipanów produkuje się na przykład na początku roku, a kwiaty ogrodowe są gotowe do sprzedaży głównie latem. Istnieje więc możliwość wykonywania różnych prac o każdej porze roku. Odkryj wszechstronność, jakie wiąże się ze stanowiskiem pracownika ogrodniczego w agencji ABflexkracht!

Praca jako pracownik produkcji

Wolisz zajmować się pakowaniem i przetwarzaniem niż uprawą kwiatów lub roślin? W naszym sektorze zielonym istnieje również wiele możliwości dla tego rodzaju pracy. Produkty trzeba kompletować, zapakować i przygotować do eksportu „na cały świat”. Agencja ABflexkracht posiada również dostępne oferty pracy dla pracowników produkcji lub kompletatorów zamówień. Przeglądnij nasze oferty pracy i przekonaj się, co aktualnie możemy Ci zaoferować.

Historie naszych pracowników

Nie znaleziono żadnych wyników.