Oferty pracy w Haarlemmermeer

Chcesz rozpocząć pracę jako pracownik rolniczy, pracownik produkcji, pracownik ogrodniczy lub ogrodnik w Haarlemmermeer? Agencja ABflexkracht ma wiele ofert pracy w sektorze upraw otwartych, ogrodnictwa i utrzymania ogrodów. Odkryj tutaj oferty pracy, które mamy dla Ciebie w agencji ABflexkracht! Twoja nowa praca jest na wyciągnięcie ręki. .

Filtr wyszukiwania

Funkcjonować
Przemysł

Pracownik produkcyjny w szklarni z hortensjami

Praca w małym zespole, w rodzinnej firmie.

  • Buitenkaag

Praca na różnych działach w firmie zajmującej się dystrybucją cebulek kwiatowych

Dla naszego klienta Royal De Ree Holland, który specjalizuje się w dystrybucji, pakowaniu i transpor…

  • Lisserbroek

Pracownik produkcji w szklarni z orchideami

Praca w firmie, która stawia na ekologiczne podejście do wytwarzania produktów o wysokiej jakości.…

  • Kudelstaart
  • Agrarisch Medewerker

Pracownik produkcyjny na giełdzie kwiatowej w Aalsmeer

Praca w entuzjastycznym zespole, pełnym energii i pasji.

  • Aalsmeer
  • Productiemedewerker

Praca na szklarni przy kwiatach doniczkowych

Kaktusy, bromelie, fikusy - to tylko jedne z licznych kwiatów, przy których będziesz miał okazję pra…

  • Rijsenhout
  • Agrarisch Medewerker

Pracownik produkcyjny w sektorze agrarnym

Praca w ogrodnictwie w rejonie Aalsmeer, Rijsenhout, Hillegom.

  • Rijsenhout
  • Agrarisch Medewerker
1 2

Popularne oferty pracy w Haarlemmermeer

Najpopularniejszą ofertą pracy w Haarlemmermeer jest stanowisko ogrodnika. Jako ogrodnik codziennie pracujesz na świeżym powietrzu na terenach zielonych. Jesteś osobą, która chce zajmować się utrzymaniem ogrodów, układaniem kostki brukowej i montowaniem ogrodzeń? Masz doświadczenie lub chcesz pracować jako początkujący ogrodnik? Mamy wolne miejsca na obu stanowiskach. Oprócz tego w Haarlemmermeer regularnie pojawiają się oferty pracy dla pracowników rolniczych i ogrodniczych oraz pracowników produkcji, na przykład przy tulipanach.

Oferty pracy wiążące się z różnorodnymi zadaniami i możliwościami rozwoju

Również w Haarlemmermeer mamy oferty pracy w różnych gałęziach sektora zielonego. Oprócz pracy jako ogrodnik dostępne są także oferty pracy w innych firmach, np. w ogrodnictwie szklarniowym. Pracownicy rolni i ogrodniczy, którzy lubią pielęgnować rośliny, a także zbierać i przetwarzać produkty, mogą również znaleźć ciekawą pracę w Haarlemmermeer za pośrednictwem agencji ABflexkracht. Chcesz rozwijać się w tym dynamicznym sektorze? To możliwe! Chętnie omówimy z Tobą możliwości odpowiedniego szkolenia.

Oferty pracy z dobrymi warunkami zatrudnienia

Agencja ABflexkracht oferuje doskonałe warunki zatrudnienia. Oczywiście zapewniamy rynkowe wynagrodzenie i dobre dodatkowe warunki zatrudnienia. To jednak nie wszystko. Dbamy o to, aby pobyt naszych zagranicznych pracowników tymczasowych był jak najłatwiejszy i najbardziej komfortowy. W tym celu udostępniamy Ci zakwaterowanie spełniające wszystkie niezbędne wymogi, które jednocześnie znajduje się w niewielkiej odległości od miejsca pracy. Zapewniamy także środek transportu do pracy. W przypadku wszystkich pytań możesz kontaktować się ze swoją stałą osobą do kontaktu w Twoim języku ojczystym. Oczywiście możemy także zapewnić dobre ubezpieczenie zdrowotne. Dzięki temu możesz skoncentrować się tylko na swojej pracy.
Agencja ABflexkracht oferuje wiele rodzajów pracy pracownikom ogrodniczym w Haarlemmermeer. Regularnie pojawiają się oferty pracy dla pracowników produkcji, a także przy uprawach otwartych.

Historie naszych pracowników

Nie znaleziono żadnych wyników.