Zakwaterowanie

Odpowiednie zakwaterowanie dla naszych pracowników tymczasowych jest ważne. Naszym pracownikom tymczasowym zapewniamy miejsca zakwaterowania, które są komfortowe i spełniają wszystkie wymogi. W miarę możliwości każdemu pracownikowi tymczasowemu zapewniamy mieszkanie możliwie najbliżej miejsca pracy.

Agencja ABflexkracht dysponuje mieszkaniami dostępnymi na terenie całego regionu. Organizując dla Ciebie zakwaterowanie, dbamy o strategiczny wybór lokalizacji. Naszym celem jest zapewnienie Ci miejsca zamieszkania blisko miejsca pracy. Skraca to czas codziennych dojazdów i związane z tym kłopoty, oszczędzając czas (i energię) oraz umożliwiając skoncentrowanie się na pracy.

Nasze miejsca zakwaterowania w naturalny sposób spełniają wysokie standardy komfortu i jakości. Doskonale wiemy bowiem, że dobre mieszkanie, do którego można wrócić po pracy, jest niezbędnym elementem, dzięki któremu możesz lepiej pracować. Dlatego wybieramy miejsca zakwaterowania, które są czyste, bezpieczne i dobrze utrzymane. Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami i przestrzegamy rygorystycznych procedur kontroli jakości zgodnie z przepisami fundacji SNF (Stichting Normering Flexwonen), aby mieć pewność, że każdy pracownik tymczasowy będzie czuć się w swoim tymczasowym miejscu zamieszkania jak w domu.

Potrzebujesz pomocy serwisu technicznego?

Jeśli w Twoim miejscu zakwaterowania wystąpi usterka, zgłoś to opiekunowi mieszkania. Niezależnie od tego, czy chodzi o naprawę czegoś w mieszkaniu, czy roweru – jeśli konieczne jest wezwanie serwisu technicznego, zawsze możesz to zrobić za pośrednictwem opiekuna mieszkania. Może on wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy.