Oferty pracy w Holandii Południowej

Masz zamiar rozpocząć niebawem pracę jako pracownik produkcji w Holandii Południowej, w takich miejscach jak Ter Aar, Nieuwe Wetering czy Bollenstreek? ABflexkracht posiada tam wiele ofert pracy związanych z kwiatami i roślinami – zarówno w szklarni, jak i na otwartym terenie, np. przy uprawie tulipanów. Odkryj tutaj dostępne oferty pracy w agencji ABflexkracht, na które możesz odpowiedzieć! Tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od nowej pracy!

Filtr wyszukiwania

Funkcjonować
Przemysł

Pracownik produkcyjny w sektorze agrarnym

Pracownik produkcyjny w sektorze agrarnym

  • Rijsenhout
  • Agrarisch Medewerker

Pracownik produkcyjny na giełdzie kwiatowej w regionie Aalsmeer

Pracownik produkcyjny na giełdzie kwiatowej w regionie Aalsmeer 

  • Aalsmeer
  • Agrarisch Medewerker

Praca na polu przy zbiorze kwiatów

Praca na polu przy zbiorze kwiatów

  • Hillegom
  • Agrarisch Medewerker

Pracownik produkcji w szklarni z orchideami

Pracownik produkcji w szklarni z orchideami. 

  • Kudelstaart
  • Agrarisch Medewerker

Młodszy opiekun agrarny w ABflexkracht

Młodszy opiekun agrarny w abflexkracht w regionie Aalsmeer/ Bolenstreek

  • Rijsenhout
  • Bedrijfsverzorger

Popularne oferty pracy w Holandii Południowej

Najpopularniejszą ofertą pracy w Holandii Południowej jest stanowisko pracownika produkcji przy uprawie tulipanów. Jako pracownik produkcji przy uprawie tulipanów podczas trwania sezonu zajmujesz się przetwarzaniem kwiatów oraz przygotowywaniem ich do sprzedaży i transportu. W Holandii Południowej w sektorze ogrodniczym działa wiele różnych przedsiębiorstw. Z pewnością można znaleźć tutaj również pracę jako pracownik rolniczy przy uprawach otwartych oraz jako pracownik ogrodniczy.

Oferty pracy wiążące się z różnorodnymi zadaniami i możliwościami rozwoju

Wiele firm z Holandii Południowej zgłasza swoje oferty pracy do agencji ABflexkracht. Oferty pracy są dostępne na krótszy i dłuższy czas. Oprócz przedsiębiorstw zajmujących się uprawą tulipanów działają tam także firmy z innych sektorów ogrodnictwa, takich jak uprawa szklarniowa kwiatów ciętych czy uprawa kwiatów ogrodowych. Jako pracownik rolniczy lub pracownik ogrodniczy możesz zostać oddelegowany(-a) do tych firm, aby pielęgnować uprawy, zbierać kwiaty oraz sortować i przetwarzać produkty przeznaczone na sprzedaż. Jeśli chcesz rozpocząć karierę zawodową, np. w sektorze ogrodniczym, w Holandii Południowej istnieje wiele możliwości. Agencja ABflexkracht oferuje również szkolenia umożliwiające rozwój w rozległym i dynamicznym sektorze zielonym.

Oferty pracy z dobrymi warunkami zatrudnienia

Agencja ABflexkracht oferuje doskonałe warunki zatrudnienia. Oczywiście zapewniamy rynkowe wynagrodzenie i dobre dodatkowe warunki zatrudnienia. To jednak nie wszystko. Wspieramy także naszych zagranicznych pracowników tymczasowych na wielu obszarach podczas ich pobytu w Holandii: Udostępniamy zakwaterowanie spełniające wszystkie niezbędne wymogi, które jednocześnie znajduje się blisko miejsca pracy. Zapewniamy także środek transportu do pracy. Nasz serwis techniczny dba o to, aby wszystko było zawsze w dobrym stanie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej pracy, ale także pobytu w Holandii, możesz kontaktować się ze swoją stałą osobą do kontaktu w agencji ABflexkracht, również w swoim języku ojczystym. Możemy także zapewnić dobre ubezpieczenie zdrowotne. Dzięki temu możesz koncentrować się tylko na swojej pracy. Agencja ABflexkracht oferuje wiele rodzajów pracy pracownikom rolnym w Holandii Południowej. W naszym portfolio regularnie posiadamy oferty pracy w sektorze logistyki przetwórstwa produktów rolnych, ale także doskonałe oferty pracy przy uprawach otwartych.

Historie naszych pracowników

Nie znaleziono żadnych wyników.