Oferty pracy w Holandii Południowej

Masz zamiar rozpocząć niebawem pracę jako pracownik produkcji w Holandii Południowej, w takich miejscach jak Ter Aar, Nieuwe Wetering czy Bollenstreek? ABflexkracht posiada tam wiele ofert pracy związanych z kwiatami i roślinami – zarówno w szklarni, jak i na otwartym terenie, np. przy uprawie tulipanów. Odkryj tutaj dostępne oferty pracy w agencji ABflexkracht, na które możesz odpowiedzieć! Tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od nowej pracy!

Filtr wyszukiwania

Funkcjonować
Przemysł

Pracownik produkcyjny w szklarni z hortensjami

Praca w małym zespole, w rodzinnej firmie.

  • Buitenkaag

Praca na różnych działach w firmie zajmującej się dystrybucją cebulek kwiatowych

Dla naszego klienta Royal De Ree Holland, który specjalizuje się w dystrybucji, pakowaniu i transpor…

  • Lisserbroek

Pracownik produkcji w szklarni z orchideami

Praca w firmie, która stawia na ekologiczne podejście do wytwarzania produktów o wysokiej jakości.…

  • Kudelstaart
  • Agrarisch Medewerker

Pracownik produkcyjny na giełdzie kwiatowej w Aalsmeer

Praca w entuzjastycznym zespole, pełnym energii i pasji.

  • Aalsmeer
  • Productiemedewerker

Praca na szklarni przy kwiatach doniczkowych

Kaktusy, bromelie, fikusy - to tylko jedne z licznych kwiatów, przy których będziesz miał okazję pra…

  • Rijsenhout
  • Agrarisch Medewerker

Pracownik produkcyjny w sektorze agrarnym

Praca w ogrodnictwie w rejonie Aalsmeer, Rijsenhout, Hillegom.

  • Rijsenhout
  • Agrarisch Medewerker
1 2

Popularne oferty pracy w Holandii Południowej

Najpopularniejszą ofertą pracy w Holandii Południowej jest stanowisko pracownika produkcji przy uprawie tulipanów. Jako pracownik produkcji przy uprawie tulipanów podczas trwania sezonu zajmujesz się przetwarzaniem kwiatów oraz przygotowywaniem ich do sprzedaży i transportu. W Holandii Południowej w sektorze ogrodniczym działa wiele różnych przedsiębiorstw. Z pewnością można znaleźć tutaj również pracę jako pracownik rolniczy przy uprawach otwartych oraz jako pracownik ogrodniczy.

Oferty pracy wiążące się z różnorodnymi zadaniami i możliwościami rozwoju

Wiele firm z Holandii Południowej zgłasza swoje oferty pracy do agencji ABflexkracht. Oferty pracy są dostępne na krótszy i dłuższy czas. Oprócz przedsiębiorstw zajmujących się uprawą tulipanów działają tam także firmy z innych sektorów ogrodnictwa, takich jak uprawa szklarniowa kwiatów ciętych czy uprawa kwiatów ogrodowych. Jako pracownik rolniczy lub pracownik ogrodniczy możesz zostać oddelegowany(-a) do tych firm, aby pielęgnować uprawy, zbierać kwiaty oraz sortować i przetwarzać produkty przeznaczone na sprzedaż. Jeśli chcesz rozpocząć karierę zawodową, np. w sektorze ogrodniczym, w Holandii Południowej istnieje wiele możliwości. Agencja ABflexkracht oferuje również szkolenia umożliwiające rozwój w rozległym i dynamicznym sektorze zielonym.

Oferty pracy z dobrymi warunkami zatrudnienia

Agencja ABflexkracht oferuje doskonałe warunki zatrudnienia. Oczywiście zapewniamy rynkowe wynagrodzenie i dobre dodatkowe warunki zatrudnienia. To jednak nie wszystko. Wspieramy także naszych zagranicznych pracowników tymczasowych na wielu obszarach podczas ich pobytu w Holandii: Udostępniamy zakwaterowanie spełniające wszystkie niezbędne wymogi, które jednocześnie znajduje się blisko miejsca pracy. Zapewniamy także środek transportu do pracy. Nasz serwis techniczny dba o to, aby wszystko było zawsze w dobrym stanie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej pracy, ale także pobytu w Holandii, możesz kontaktować się ze swoją stałą osobą do kontaktu w agencji ABflexkracht, również w swoim języku ojczystym. Możemy także zapewnić dobre ubezpieczenie zdrowotne. Dzięki temu możesz koncentrować się tylko na swojej pracy. Agencja ABflexkracht oferuje wiele rodzajów pracy pracownikom rolnym w Holandii Południowej. W naszym portfolio regularnie posiadamy oferty pracy w sektorze logistyki przetwórstwa produktów rolnych, ale także doskonałe oferty pracy przy uprawach otwartych.

Historie naszych pracowników

Nie znaleziono żadnych wyników.