Szkolenia

W agencji Abflexkracht oferujemy szeroką gamę możliwości szkoleniowych dla naszych pracowników tymczasowych i etatowych. Zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie wiedzy daje Ci możliwość jeszcze lepszego wykonywania swojej pracy i zwiększania swoich możliwości. W związku z tym oferujemy następujące kursy i szkolenia:

Kursy języka niderlandzkiego

Praca i (tymczasowe) życie w Holandii stają się łatwiejsze i przyjemniejsze, jeśli rozumiesz i mówisz w języku niderlandzkim. Właśnie dlatego oferujemy kursy językowe, dzięki którym możesz doskonalić swoje umiejętności językowe, aby móc skutecznie porozumiewać się w miejscu pracy.

Wiedza o produktach i uprawie:

Dla osób zainteresowanych pracą w sektorze rolniczym i ogrodniczym oferujemy kursy dotyczące konkretnych obszarów, takich jak układanie bukietów, uprawa cebul i uprawa roślin. Kursy te dają cenną wiedzę, która umożliwia kwitnącą karierę w tych sektorach.

Kurs na brygadzistę/ kierownika zakładu:

Jeśli aspirujesz do objęcia stanowiska kierowniczego, oferujemy kursy przygotowujące do pracy na stanowisku brygadzisty lub kierownika zakładu. Nauczysz się niezbędnych umiejętności i zdobędziesz wiedzę potrzebną do skutecznego kierowania zespołem lub działem.

Rozwijanie umiejętności przywódczych i coachingowych:

Jeśli jesteś zainteresowany mentoringiem i coachingiem innych, oferujemy kursy, które pomogą Ci rozwinąć umiejętności przywódcze i coachingowe. Nauczysz się, jak skutecznie instruować i przewodzić grupie.

Licencja na opryski środkami ochrony roślin kategorii A:

Dla osób, które pracują w sektorze rolniczym lub ogrodniczym i chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie stosowania środków ochrony roślin, oferujemy szkolenia pozwalające na uzyskanie wymaganej licencji na opryski kategorii A. Jest to niezbędne do wykonywania zadań związanych z ochroną roślin w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami.

Szkolenia BHP i instruktaże:

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. W związku z tym oferujemy szczegółowe szkolenia w zakresie bezpieczeństwa, aby zapewnić Ci bezpieczną pracę w miejscach, do których jesteś oddelegowany(-a). Chodzi tutaj np. o szkolenia z zakresu BHP (VCA) lub certyfikat na wózek widłowy.

Jesteś kimś ważnym!

W agencji ABflexkracht inwestujemy w Twój rozwój osobisty i zawodowy. Nasze kursy mają na celu pomóc Ci odnieść sukces zawodowy i rozwinąć cenne umiejętności, które można zastosować w różnych dziedzinach pracy. Zrób kolejny krok na drodze do rozwoju swojej kariery dzięki naszej ofercie szkoleń!