Oferty pracy przy uprawach otwartych

Na tej stronie znajduje się przegląd naszych ofert pracy przy uprawach otwartych. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię pielęgnacja roślin na otwartej przestrzeni, uprawa pól uprawnych czy inne prace w terenie – tutaj znajdziesz najnowsze możliwości, które pomogą Ci rozwinąć karierę zawodową. Poznaj dostępne możliwości i już dziś zrób pierwszy krok w kierunku ciekawej pracy przy uprawach otwartych.

Filtr wyszukiwania

Funkcjonować
Przemysł

Pracownik produkcyjny w szklarni z hortensjami

Praca w małym zespole, w rodzinnej firmie.

  • Buitenkaag

Praca na różnych działach w firmie zajmującej się dystrybucją cebulek kwiatowych

Dla naszego klienta Royal De Ree Holland, który specjalizuje się w dystrybucji, pakowaniu i transpor…

  • Lisserbroek

Pracownik produkcji w szklarni z orchideami

Praca w firmie, która stawia na ekologiczne podejście do wytwarzania produktów o wysokiej jakości.…

  • Kudelstaart
  • Agrarisch Medewerker

Pracownik produkcyjny na giełdzie kwiatowej w Aalsmeer

Praca w entuzjastycznym zespole, pełnym energii i pasji.

  • Aalsmeer
  • Productiemedewerker

Praca na szklarni przy kwiatach doniczkowych

Kaktusy, bromelie, fikusy - to tylko jedne z licznych kwiatów, przy których będziesz miał okazję pra…

  • Rijsenhout
  • Agrarisch Medewerker

Pracownik produkcyjny w sektorze agrarnym

Praca w ogrodnictwie w rejonie Aalsmeer, Rijsenhout, Hillegom.

  • Rijsenhout
  • Agrarisch Medewerker
1 2

Co może zapewnić Ci agencja ABflexkracht?

ABflexkracht – Twój partner w udanej pracy, także z zagranicy!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że praca w innym kraju jest ekscytującym krokiem i dlatego w agencji ABflexkracht jesteśmy gotowi wspierać Cię podczas Twojej przygody. Naszym celem jest zapewnienie Ci bezproblemowego i komfortowego pobytu, abyś mógł (mogła) w pełni skoncentrować się na swojej pracy i rozwoju osobistym. Oto lista rzeczy, które zapewni Ci agencja ABflexkracht:

Certyfikowane zakwaterowanie

Wiemy, że bezpieczne i wygodne miejsce zamieszkania jest niezbędne dla Twojego dobrego samopoczucia i spokoju ducha. Właśnie dlatego agencja ABflexkracht zapewnia certyfikowane zakwaterowanie, które spełnia wszelkie wymogi prawne i standardy jakości. Nie musisz więc martwić się o znalezienie odpowiedniego miejsca do mieszkania, bo zadbamy o wszystko jeszcze przed Twoim przyjazdem.

Oprócz tego możesz korzystać z formularza zgłoszeniowego, aby zgłaszać potrzeby napraw w Twoim miejscu zakwaterowania. Zgłaszanie spraw związanych z zakwaterowaniem odbywa się zawsze za pośrednictwem opiekuna mieszkania. Osoba ta – jako jedyna – może zgłaszać problemy związane z zakwaterowaniem do naszego serwisu technicznego. Zawsze kontaktuj się więc w takich sprawach ze swoim opiekunem mieszkania.

Osobisty koordynator

W agencji ABflexkracht wierzymy w indywidualne poświęcanie uwagi i wsparcie. Właśnie dlatego możesz u nas liczyć na pomoc osobistego koordynatora, który zostanie Ci przydzielony. Koordynator ten jest zawsze gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania, udzielić porad i rozwiązać ewentualne problemy. Dzięki temu w agencji ABflexkracht masz zawsze stałą osobę do kontaktu, która pomoże Ci we wszystkich aspektach pobytu za granicą.

Ubezpieczenia

Posiadanie odpowiedniego ubezpieczenia jest kluczowe, jeśli pracujesz w innym kraju. ABflexkracht dba o to, abyś był(a) odpowiednio ubezpieczony(-a) podczas swojego pobytu. Obejmuje to odpowiednie ubezpieczenie zdrowotne i inne istotne ubezpieczenia, które zapewniają bezpieczeństwo i ogólny dobrostan. Dzięki temu możesz spokojnie pracować, wiedząc, że jesteś odpowiednio zabezpieczony(-a).

Pomoc w sprawach medycznych

Jeśli pracujesz za granicą, kwestie związane z uzyskaniem pomocy medycznej mogą być skomplikowane, zwłaszcza że musisz radzić sobie z innym systemem opieki zdrowotnej i barierami językowymi. W agencji ABflexkracht nigdy nie jesteś jednak sam(a). Zapewniamy wsparcie i porady w kwestiach medycznych, dzięki czemu w razie potrzeby szybko uzyskasz odpowiednią pomoc. Twoje dobre samopoczucie jest naszym priorytetem i staramy się wspierać Cię na wszelkie możliwe sposoby.

Rejestracja

* Pole wymagane
Usuń plik

Zarejestruj się w agencji ABflexkracht i poznaj siłę naszej spółdzielni

Zawsze poszukujemy zmotywowanych i godnych zaufania pracowników w sektorze rolnictwa. Szukasz pełnej wyzwań pracy w sektorze rolnictwa i chcesz być częścią naszego zespołu? Jesteś we właściwym miejscu!

Za pośrednictwem tego formularza możesz już teraz aplikować do pracy w agencji ABflexkracht. Wypełnij formularz możliwie najdokładniej i dołącz swoje CV. Skontaktujemy się z Tobą w najbliższym możliwym terminie, aby omówić dostępne opcje.

Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji na temat pracy w agencji ABflexkracht? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +31(0)297 383 400 lub wyślij e-mail na adres recruitment@abflexkracht.nl. Chętnie Ci pomożemy! Uwaga: Agencja ABflexkracht przywiązuje dużą wagę do prywatności i poufności danych osobowych. W związku z tym Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w procesie aplikacji i nie będą udostępniane osobom trzecim bez Twojej zgody.

Hans Tönjann
Directeur

Historie naszych pracowników

Nie znaleziono żadnych wyników.