Nasze kluczowe wartości

4 kluczowe wartości agencji ABflexkracht doskonale wpisują się w nasze spółdzielcze podstawy. Jesteśmy zaangażowani, godni zaufania, chcemy łączyć i aktywnie reagujemy na zmiany.

Z ogromnym zaangażowaniem działamy na rzecz naszych członków, klientów i pracowników. Wspólnie pracujemy z myślą o sukcesie naszych klientów i członków. Sukces naszych klientów i członków jest także naszym sukcesem!

Jesteśmy godni zaufania. Naszą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy do tego, aby nasi członkowie i klienci mogli uzyskiwać zamierzane wyniki. Kiedy się na coś umawiamy, dotrzymujemy słowa. Jesteśmy godnym zaufania pracodawcą dla naszych pracowników etatowych i tymczasowych.

Chcemy łączyć. Spółdzielnia łączy ze sobą członków, klientów i pracowników. Wspólnie zapewniamy ciągłość działalności przedsiębiorstw w wielu sytuacjach, w których potrzebni są dodatkowi pracownicy – od zastępstwa w razie niezdolności do pracy po pomoc w szczytowych okresach pracy.

Aktywnie reagujemy na zmiany, bo dokładnie znamy rozwój sektora rolniczego i ogrodniczego. Dotyczy to także zmian dotyczących pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji. Nieustannie wprowadzamy innowacje i szkolimy pracowników, aby zapewnić naszym członkom i klientom odpowiednie usługi zarówno teraz, jak i w przyszłości.

    Chcę zostać członkiem

    *Pole obowiązkowe

    warunki prywatności