Ponad 55 lat doświadczenia

Od ponad 55 lat zapewniamy wszechstronnie utalentowanych pracowników dla firm w sektorze zielonym. Od 1968 roku działaliśmy jako spółdzielnia Agrarische Bedrijfsverzorging, pomagając w zapewnianiu ciągłości działalności przedsiębiorstw na wypadek niezdolności do pracy ich właścicieli. Obecnie aktywność naszej organizacji ma znacznie większy zakres. Rozwijamy się wraz ze zmianami zachodzącymi w sektorze zielonym. Również dzisiaj przedsiębiorcy w sektorze zielonym potrzebują wszechstronnie utalentowanych pracowników, aby odnosić sukcesy. Naszą misją jest dzielenie się tymi talentami z członkami naszej spółdzielni i naszymi klientami.

W 1998 roku rozpoczęliśmy współpracę z zagranicznymi pracownikami tymczasowymi. Teraz jesteśmy już autorytetem w tej dziedzinie. Znalezienie odpowiedniego talentu staje się coraz większym wyzwaniem, a nasz zespół każdego dnia stara się rekrutować najlepszych pracowników tymczasowych dla naszych klientów. Możesz się z nami skontaktować, jeśli potrzebujesz pracowników tymczasowych na każdym szczeblu – od pracowników produkcji po kierowników zakładu, zarówno na krótki okres, jak i na cały rok.

Przywiązujemy wielką wagę do nawiązywania trwałych relacji i utrzymywania pracowników tymczasowych w naszej organizacji. Właśnie dlatego mamy w naszym zespole koordynatorów personelu, którzy mówią po polsku i niderlandzku, dysponujemy dobrymi mieszkaniami, którymi sami zarządzamy, zapewniamy dojazdy do pracy i z powrotem, a także oferujemy pracownikom tymczasowym bezpłatne kursy (językowe) i regularne cotygodniowe wynagrodzenie. Zadowolony pracownik pracuje w końcu lepiej – również w Twojej firmie!

Zmiany w przedsiębiorstwa zachodzą coraz szybciej. Oznacza to, że agencja ABflexkracht musi na nie szybko odpowiadać. Widząc przed sobą wiele możliwości w zakresie nowych usług, wciąż z ufnością patrzymy w przyszłość. Tworzymy na przykład własny program szkoleniowy, w ramach którego możemy szkolić również Twoich pracowników tymczasowych w zakresie konkretnych prac w sektorze zielonym.

Z ogromnym zaangażowaniem działamy na rzecz naszych członków i klientów. Mówimy językiem przedsiębiorców działających w sektorze zielonym i lepiej niż ktokolwiek inny wiemy, co się w nim dzieje. Pragniemy rozwijać się wraz z Tobą w fascynującym i kwitnącym sektorze zielonym.

Szukam personelu

Niezależnie od tego, czy szukasz pracowników tymczasowych, odpowiednich osób na stanowiska długoterminowe, czy też tymczasowych specjalistów na potrzeby realizacji konkretnych projektów – zawsze znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.