Nasza spółdzielnia

Podstawą naszej spółdzielni jest współpraca: rolnicy i ogrodnicy założyli wspólnie spółdzielnię, aby móc korzystać z pomocy tymczasowych koordynatorów działalności w razie swojej niezdolności do pracy. Spółdzielnia ABflexkracht do dziś oferuje te usługi na rzecz swoich członków, a głównym jej celem jest oferowanie swoim członkom i klientom dostępu do różnych usług, które zapewniają ciągłość działalności ich przedsiębiorstw, a także umożliwiają dostęp do pracowników tymczasowych i wiedzy.

Siła spółdzielni

Spółdzielnia ABflexkracht może pochwalić się bogatą historią. Na początku XX wieku rolnicy z tej samej ulicy podjęli nieformalne ustalenia w sprawie wzajemnej opieki nad zwierzętami gospodarskimi lub ziemią w razie niezdolności do pracy jednego z nich. Te nieformalne ustalenia z czasem nabrały bardziej formalnego kształtu. W latach 60. XX wieku powstała pierwsza spółdzielnia Agrarische Bedrijfsverzorging, w ramach której rolnicy nie tylko pomagali sobie nawzajem, ale także zatrudniali pracowników. Wtedy właśnie powstało stanowisko profesjonalnego koordynatora działalności.

Korzyści z członkostwa

Jako członek ABflexkracht zyskujesz znaczące korzyści. Po pierwsze, możesz korzystać z naszego zielonego programu zniżkowego, który uprawnia Cię do pomocy w razie niezdolności do pracy w oparciu o niższe stawki.

Również bez programu zniżkowego jako członek masz pierwszeństwo przy zatrudnianiu pracowników tymczasowych według stawki standardowej.

Członkowie zyskują także bezpłatny dostęp do naszych spotkań poświęconych dzieleniu się wiedzą oraz lunchów dla członków, a uczestnictwo w tych wydarzeniach przynosi podwójne korzyści!

Zarząd spółdzielni

Nasza spółdzielnia liczy około 250 członków. Zarząd wybierany jest spośród członków spółdzielni. Zarząd sprawuje nadzór nad sprawami administracyjnymi spółdzielni i zrzeszonych przedsiębiorstw. Zarząd składa się obecnie z pięciu wybranych członków.

Monique van Haaster
Algemeen bestuurslid
Ben Akerboom
Algemeen bestuurslid
Theo Denayere
Secretaris / Penningmeester
Daan Elstgeest
Algemeen Bestuurslid
Herman de Jong
Voorzitter Bestuur

Jesteś zainteresowany członkostwem w naszej spółdzielni?

W ABflexkracht Twoje interesy są na pierwszym miejscu! Nasze zyski wykorzystujemy do wzmacniania organizacji, a także do zapewniania dobrych i godnych zaufania pracowników tymczasowych w perspektywie długoterminowej. Zostań członkiem! Członkostwo kosztuje tylko 195,00 € rocznie (2024)!

    Chcę zostać członkiem

    *Pole obowiązkowe

    warunki prywatności