Tymczasowe koordynowanie działalności

Tymczasowe koordynowanie działalności polega na przejęciu działalności gospodarczej przedsiębiorstw naszych członków i klientów w przypadku niezdolności do pracy lub nieobecności właściciela lub kierownika zakładu. Właśnie koordynowanie działalności było powodem powstania agencji ABflexkracht. Wciąż świadczymy tego rodzaju usługi dla naszych członków. Koordynatorzy działalności posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym są w stanie szybko odnaleźć się w wielu różnych firmach. Wymaga to doświadczenia, wiedzy specjalistycznej i elastyczności.

Filtr wyszukiwania

Funkcjonować
Przemysł

Pracownik produkcyjny w szklarni z hortensjami

Praca w małym zespole, w rodzinnej firmie.

  • Buitenkaag

Praca na różnych działach w firmie zajmującej się dystrybucją cebulek kwiatowych

Dla naszego klienta Royal De Ree Holland, który specjalizuje się w dystrybucji, pakowaniu i transpor…

  • Lisserbroek

Pracownik produkcji w szklarni z orchideami

Praca w firmie, która stawia na ekologiczne podejście do wytwarzania produktów o wysokiej jakości.…

  • Kudelstaart
  • Agrarisch Medewerker

Pracownik produkcyjny na giełdzie kwiatowej w Aalsmeer

Praca w entuzjastycznym zespole, pełnym energii i pasji.

  • Aalsmeer
  • Productiemedewerker

Praca na szklarni przy kwiatach doniczkowych

Kaktusy, bromelie, fikusy - to tylko jedne z licznych kwiatów, przy których będziesz miał okazję pra…

  • Rijsenhout
  • Agrarisch Medewerker

Pracownik produkcyjny w sektorze agrarnym

Praca w ogrodnictwie w rejonie Aalsmeer, Rijsenhout, Hillegom.

  • Rijsenhout
  • Agrarisch Medewerker
1 2

Szukasz pełnej wyzwań pracy w sektorze rolnictwa jako tymczasowy koordynator działalności lub jako specjalista?

W agencji ABflexkracht jesteś we właściwym miejscu, jeśli szukasz pełnej wyzwań pracy w rolnictwie i ogrodnictwie. Dysponujemy szeroką gamą dostępnych ofert pracy, również dla koordynatorów działalności i wykwalifikowanych pracowników rolniczych. Za pośrednictwem naszej agencji możesz pracować w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, od razu rozpoczynając pracę dla naszych członków i klientów. Prowadzisz własną działalność gospodarczą i szukasz możliwości rozszerzenia swojej oferty usług? Również chętnie się z Tobą skontaktujemy.

Dajemy Ci możliwość wykorzystania swoich umiejętności i wiedzy u naszych klientów. Dołącz do zespołu profesjonalistów w agencji ABflexkracht.

Praca jako koordynator działalności

Jako koordynator działalności jest się przede wszystkim odpowiedzialnym za tymczasowe przejęcie codziennych zadań przedsiębiorstwa rolnego, np. w przypadku choroby lub urlopu właściciela. Jesteś naprawdę wszechstronnie wykwalifikowany(-a) i jesteś w stanie wykonywać wiele różnych zadań w firmach, takich jak pielęgnacja upraw, prace konserwacyjne czy czynności administracyjne. Jesteś elastyczny(-a) i potrafisz szybko nawiązywać kontakt z klientem. Oprócz tego możesz zostać oddelegowany(-a) również do firm, które potrzebują wsparcia doświadczonego specjalisty na krótszy lub dłuższy okres.
Interesuje Cię to stanowisko, ale wciąż brakuje Ci doświadczenia? Zacznij jako młodszy koordynator działalności i rozwijaj się! Chętnie Cię wyszkolimy!

Praca jako specjalistyczny pracownik rolniczy

Jako specjalistyczny pracownik rolniczy specjalizujesz się w określonej dziedzinie w sektorze rolnictwa. Dotyczy to stanowisk, takich jak specjalista ochrony roślin, kontroler chorób cebulek itp. W zależności od swojej specjalizacji zostaniesz oddelegowany(-a) do firm, które będą mogły dobrze wykorzystać Twoją wiedzę i umiejętności.
Dzięki naszym możliwościom szkoleniowym pomożemy Ci aktualizować Twoją wiedzę.

Rejestracja

* Pole wymagane
Usuń plik

Zarejestruj się w agencji ABflexkracht i poznaj siłę naszej spółdzielni

Zawsze poszukujemy zmotywowanych i godnych zaufania pracowników w sektorze rolnictwa. Szukasz pełnej wyzwań pracy w sektorze rolnictwa i chcesz być częścią naszego zespołu? Jesteś we właściwym miejscu!

Za pośrednictwem tego formularza możesz już teraz aplikować do pracy w agencji ABflexkracht. Wypełnij formularz możliwie najdokładniej i dołącz swoje CV. Skontaktujemy się z Tobą w najbliższym możliwym terminie, aby omówić dostępne opcje.

Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji na temat pracy w agencji ABflexkracht? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +31(0)297 383 400 lub wyślij e-mail na adres recruitment@abflexkracht.nl. Chętnie Ci pomożemy! Uwaga: Agencja ABflexkracht przywiązuje dużą wagę do prywatności i poufności danych osobowych. W związku z tym Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w procesie aplikacji i nie będą udostępniane osobom trzecim bez Twojej zgody.

Hans Tönjann
Directeur

Historie naszych pracowników

Nie znaleziono żadnych wyników.