Oferty pracy w innych sektorach

Regularnie otrzymujemy także zlecenia od firm działających poza sektorem rolniczym. Zajmujemy się delegowaniem pracowników tymczasowych do tych firm i dokonujemy odpowiedniego doboru osób w oparciu o konkretne potrzeby zleceniodawców. Poniżej możesz zapoznać się z naszą ofertą. Niezależnie od tego, czy szukasz nowych doświadczeń w innej branży, czy też jesteś otwarty(-a) na pełne wyzwań nowe kroki w swojej karierze zawodowej – tutaj znajdziesz wiele różnych ofert pracy.

Filtr wyszukiwania

Funkcjonować
Przemysł

Pracownik produkcyjny w sektorze agrarnym

Pracownik produkcyjny w sektorze agrarnym

  • Rijsenhout
  • Agrarisch Medewerker

Pracownik produkcyjny na giełdzie kwiatowej w regionie Aalsmeer

Pracownik produkcyjny na giełdzie kwiatowej w regionie Aalsmeer 

  • Aalsmeer
  • Agrarisch Medewerker

Praca na polu przy zbiorze kwiatów

Praca na polu przy zbiorze kwiatów

  • Hillegom
  • Agrarisch Medewerker

Pracownik produkcji w szklarni z orchideami

Pracownik produkcji w szklarni z orchideami. 

  • Kudelstaart
  • Agrarisch Medewerker

Młodszy opiekun agrarny w ABflexkracht

Młodszy opiekun agrarny w abflexkracht w regionie Aalsmeer/ Bolenstreek

  • Rijsenhout
  • Bedrijfsverzorger

Co może zapewnić Ci agencja ABflexkracht?

ABflexkracht – Twój partner w udanej pracy, także z zagranicy!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że praca w innym kraju jest ekscytującym krokiem i dlatego w agencji ABflexkracht jesteśmy gotowi wspierać Cię podczas Twojej przygody. Naszym celem jest zapewnienie Ci bezproblemowego i komfortowego pobytu, abyś mógł (mogła) w pełni skoncentrować się na swojej pracy i rozwoju osobistym. Oto lista rzeczy, które zapewni Ci agencja ABflexkracht:

Certyfikowane zakwaterowanie

Wiemy, że bezpieczne i wygodne miejsce zamieszkania jest niezbędne dla Twojego dobrego samopoczucia i spokoju ducha. Właśnie dlatego agencja ABflexkracht zapewnia certyfikowane zakwaterowanie, które spełnia wszelkie wymogi prawne i standardy jakości. Nie musisz więc martwić się o znalezienie odpowiedniego miejsca do mieszkania, bo zadbamy o wszystko jeszcze przed Twoim przyjazdem.

Oprócz tego możesz korzystać z formularza zgłoszeniowego, aby zgłaszać potrzeby napraw w Twoim miejscu zakwaterowania. Zgłaszanie spraw związanych z zakwaterowaniem odbywa się zawsze za pośrednictwem opiekuna mieszkania. Osoba ta – jako jedyna – może zgłaszać problemy związane z zakwaterowaniem do naszego serwisu technicznego. Zawsze kontaktuj się więc w takich sprawach ze swoim opiekunem mieszkania.

Osobisty koordynator

W agencji ABflexkracht wierzymy w indywidualne poświęcanie uwagi i wsparcie. Właśnie dlatego możesz u nas liczyć na pomoc osobistego koordynatora, który zostanie Ci przydzielony. Koordynator ten jest zawsze gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania, udzielić porad i rozwiązać ewentualne problemy. Dzięki temu w agencji ABflexkracht masz zawsze stałą osobę do kontaktu, która pomoże Ci we wszystkich aspektach pobytu za granicą.

Ubezpieczenia

Posiadanie odpowiedniego ubezpieczenia jest kluczowe, jeśli pracujesz w innym kraju. ABflexkracht dba o to, abyś był(a) odpowiednio ubezpieczony(-a) podczas swojego pobytu. Obejmuje to odpowiednie ubezpieczenie zdrowotne i inne istotne ubezpieczenia, które zapewniają bezpieczeństwo i ogólny dobrostan. Dzięki temu możesz spokojnie pracować, wiedząc, że jesteś odpowiednio zabezpieczony(-a).

Pomoc w sprawach medycznych

Jeśli pracujesz za granicą, kwestie związane z uzyskaniem pomocy medycznej mogą być skomplikowane, zwłaszcza że musisz radzić sobie z innym systemem opieki zdrowotnej i barierami językowymi. W agencji ABflexkracht nigdy nie jesteś jednak sam(a). Zapewniamy wsparcie i porady w kwestiach medycznych, dzięki czemu w razie potrzeby szybko uzyskasz odpowiednią pomoc. Twoje dobre samopoczucie jest naszym priorytetem i staramy się wspierać Cię na wszelkie możliwe sposoby.

Rejestracja

* Pole wymagane
Usuń plik

Zarejestruj się w agencji ABflexkracht i poznaj siłę naszej spółdzielni

Zawsze poszukujemy zmotywowanych i godnych zaufania pracowników w sektorze rolnictwa. Szukasz pełnej wyzwań pracy w sektorze rolnictwa i chcesz być częścią naszego zespołu? Jesteś we właściwym miejscu!

Za pośrednictwem tego formularza możesz już teraz aplikować do pracy w agencji ABflexkracht. Wypełnij formularz możliwie najdokładniej i dołącz swoje CV. Skontaktujemy się z Tobą w najbliższym możliwym terminie, aby omówić dostępne opcje.

Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji na temat pracy w agencji ABflexkracht? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +31(0)297 383 400 lub wyślij e-mail na adres recruitment@abflexkracht.nl. Chętnie Ci pomożemy! Uwaga: Agencja ABflexkracht przywiązuje dużą wagę do prywatności i poufności danych osobowych. W związku z tym Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w procesie aplikacji i nie będą udostępniane osobom trzecim bez Twojej zgody.

Hans Tönjann
Directeur

Historie naszych pracowników

Nie znaleziono żadnych wyników.