Często zadawane pytania

Masz jakieś pytania? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Nie znalazłeś odpowiedzi i pracujesz już dla agencji ABflexkracht? Na portalu internetowym znajdziesz broszurę powitalną, w której możesz również znaleźć wiele informacji.

Możesz też skontaktować się z naszymi pracownikami osobiście lub drogą mailową. Zadzwoń pod numer +31 (0)297-383400 lub wyślij e-mail na adres support@abflexkracht.nl. Można kontaktować się w języku angielskim, polskim lub niderlandzkim.

Czego potrzebuję, aby się zarejestrować i zacząć pracę?

Zarejestrować można się poprzez formularz rejestracyjny. Do pracy w Holandii niezbędny jest ważny europejski dowód osobisty lub paszport.

Zapewniacie także zakwaterowanie?

Jeśli nie masz własnego mieszkania, możemy Ci je zapewnić. Nasze miejsca zakwaterowania spełniają oczywiście wszystkie wymogi prawne dotyczące przestrzeni, prywatności, bezpieczeństwa i higieny. Dbamy o to, aby mieszkanie znajdowało się też blisko miejsca pracy.

Jak dotrę do pracy?

Transport własny: jeśli posiadasz samochód, a układ zbiorowy pracy pracodawcy przewiduje dopłatę za dojazdy do pracy, możesz otrzymać zwrot kosztów dojazdów.. Jeśli posiadasz prawo jazdy, ale nie masz własnego środka transportu: możemy udostępnić Ci samochód. Rowerem do pracy: Szukamy miejsca zakwaterowania blisko Twojego miejsca pracy, abyś mógł (mogła) dojeżdżać tam rowerem.

Jak zgłaszać swoje godziny pracy?

Swoje godziny pracy możesz zgłaszać, logując się do naszego portalu. Znajdziesz tam również wszystkie informacje dotyczące wypłaty Twojego wynagrodzenia.

Jestem chory(-a). Co mam zrobić?

Zachorowania należy zgłaszać firmie, w której się aktualnie pracuje, przed rozpoczęciem pracy, najpóźniej do godziny 9:00. Następnie skontaktuj się z działem wsparcia agencji ABflexkracht: 0297-383424.

Chcę skorzystać z urlopu wypoczynkowego. Co mam zrobić?

Zawsze należy wcześniej złożyć wniosek o urlop. Robi się to za pośrednictwem portalu pracowniczego. Po przesłaniu wniosku na portalu zostanie on rozpatrzony i omówiony z zatrudniającym Cię zleceniodawcą. Jeśli zarówno zleceniodawca, jak i agencja ABflexkracht wyrażą zgodę, przysługujące prawa urlopowe zostaną zrealizowane.

Kiedy otrzymam wypłatę wynagrodzenia?

Twoje wynagrodzenie będzie wypłacane w każdy czwartek. Otrzymasz wtedy wynagrodzenie za poprzedni tydzień pracy.

Mam pytania dotyczące odcinka wynagrodzenia

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące odcinka wynagrodzenia, możesz skontaktować się telefonicznie z działem wsparcia agencji ABflexkracht w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00: 0297-383424.

Gdzie mogę znaleźć zestawienie składników wynagrodzenia i informację o dochodach rocznych?

Dokumenty te można znaleźć na portalu internetowym. Informacja o dochodach rocznych za ubiegły rok będą widoczne w portalu od lutego.

Jesteś kimś ważnym!

W agencji ABflexkracht chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Możesz nam je zadać w każdej chwili.

Emilia
Support medewerker