Ponad 55 lat doświadczenia

ABflexkracht wywodzi się ze spółdzielni Bedrijfsverzorgingsdienst Bollenstreek założonej w 1968 roku. Jesteśmy agencją pracy tymczasowej z ponad 55-letnim doświadczeniem, głównie w sektorze ogrodnictwa, uprawy cebulek i innych upraw otwartych w Aalsmeer, Bollenstreek oraz rejonu de Aar i Veen. Naszym głównym zadaniem jest zapewnianie naszym członkom i klientom elastycznego i niezawodnego personelu. Dzięki temu mogą oni koncentrować się na swojej specjalizacji, czyli prowadzeniu działalności obejmującej rośliny, cebulki lub kwiaty.

Nasze usługi

Nasi tymczasowi koordynatorzy działalności

Agencja ABflexkracht działa z myślą o firmach, które poszukują elastycznego i niezawodnego personelu. Od samego początku zajmujemy się tymczasową koordynacją działalności na potrzeby członków naszej spółdzielni. Program zniżek dla naszych członków jest dobrą formą ubezpieczenia, które zapewnia ciągłość działalności Twojego przedsiębiorstwa w przypadku Twojej niezdolności do pracy. Nasi koordynatorzy działalności są również cennym zasobem, jeśli szukasz doświadczonego pracownika na pewien czas. Niezależnie od tego, czy szukasz personelu tymczasowego na konkretne stanowiska, czy też zastępstwa na czas urlopu lub na potrzeby szczytowego okresu pracy – w agencji ABflexkracht jesteś pod właściwym adresem.

Praca z naszymi pracownikami tymczasowymi

W agencji ABflexkracht wiemy, jak ważni są nasi pracownicy tymczasowi w sektorze rolniczym. Pracownicy tymczasowi odgrywają kluczową rolę w zaspokajaniu potrzeb kadrowych w przedsiębiorstwach naszych członków i klientów. Właśnie dlatego pracownicy tymczasowi są tak ważni dla agencji ABflexkracht. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zapewniać im nie tylko doskonałe wynagrodzenie, ale także dobre samopoczucie i komfort, np. jeśli chodzi o mieszkanie i ogólną pomoc.

Spotkania poświęcone dzieleniu się wiedzą dla naszych członków

ABflexkracht może pochwalić się długą historią działalności jako spółdzielnia oferująca usługi z zakresu pośrednictwa pracy w sektorze zielonym. Oprócz zapewniania naszym członkom i klientom odpowiednich koordynatorów działalności lub pracowników tymczasowych, pragniemy nieustannie oferować im dodatkową wartość dodaną. W tym celu organizujemy w ciągu roku kilka spotkań, w ramach których zachęcamy naszych członków do tego, aby np. interesujący mówca podzielił się wiedzą na aktualne tematy lub odwiedzamy ciekawy start-up.

Nasz zespół

Witamy w agencji ABflexkracht! W agencji ABflexkracht najważniejsi są ludzie, dlatego z dumą przedstawiamy nasz zmotywowany zespół i poszczególne działy. Poznaj osoby, które pracują na danych stanowiskach. Siłą napędową, która pozwala nam osiągać sukcesy, są nasi ludzie, dlatego za pośrednictwem zdjęć chcielibyśmy podzielić się z Wami odrobiną naszej energii i entuzjazmu.

Aimad
Medewerker Technische Dienst
Marielle Ammerlaan
Marketing, Communicatie en Coöperatie
Hans Tönjann
Directeur
Emilia
Support medewerker
Samantha Kennis
HR adviseur
Dawid Owczarek
Medewerker Technische Dienst
Adam Bobel
Teamleider Huisvesting
Sonja van der Helm
Senior Medewerker Financiële Administratie
Frank Krom
Medewerker Salarisadministratie
Karin Schornagel
Financieel Manager
Jacek Astner
ICT beheerder
Monika Bryl
Medewerker Administratie
Ingrid Elstgeest
Medewerker Administratie
Lucia Spek
Medewerker Administratie
Nese Yildirim
Medewerker Administratie
Marta
Medewerker Recruitment
Zbigniew Wolodzko
Planner
Willem Tas
Relatiebeheerder
Nick Rövekamp
Accountmanager
Aziz el Assali
Teamleider/Accountmanager
Aleksandra Duivenvoorde
Senior Planner
Gerry van Gent
Recruiter
Beata Fedorow
Personeelscoördinator
Paulina Malec
Personeelscoördinator
Monika Lewandowska
Personeelscoördinator
Agnieszka Anuszkiewicz
Manager Planning, Recruitment en Support