Oferty pracy w Holandii

Chcesz pracować jako pracownik rolny, pracownik ogrodniczy lub pracownik upraw otwartych w Holandii? ABflexkracht posiada wiele ofert pracy na zachodzie Holandii w sektorze ogrodnictwa szklarniowego, przy uprawach otwartych i uprawie cebulek, u ogrodników oraz w innych sektorach produkcji roślinnej. Odkryj nasze dostępne oferty pracy tutaj! Tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od ciekawej nowej przygody zawodowej w agencji ABflexkracht.

Zoekfilter

Funkcjonować
Przemysł

Pracownik produkcyjny w szklarni z hortensjami

Praca w małym zespole, w rodzinnej firmie.

  • Buitenkaag

Praca na różnych działach w firmie zajmującej się dystrybucją cebulek kwiatowych

Dla naszego klienta Royal De Ree Holland, który specjalizuje się w dystrybucji, pakowaniu i transpor…

  • Lisserbroek

Pracownik produkcji w szklarni z orchideami

Praca w firmie, która stawia na ekologiczne podejście do wytwarzania produktów o wysokiej jakości.…

  • Kudelstaart
  • Agrarisch Medewerker

Pracownik produkcyjny na giełdzie kwiatowej w Aalsmeer

Praca w entuzjastycznym zespole, pełnym energii i pasji.

  • Aalsmeer
  • Productiemedewerker

Praca na szklarni przy kwiatach doniczkowych

Kaktusy, bromelie, fikusy - to tylko jedne z licznych kwiatów, przy których będziesz miał okazję pra…

  • Rijsenhout
  • Agrarisch Medewerker

Pracownik produkcyjny w sektorze agrarnym

Praca w ogrodnictwie w rejonie Aalsmeer, Rijsenhout, Hillegom.

  • Rijsenhout
  • Agrarisch Medewerker
1 2

Popularne oferty pracy w Holandii

Najpopularniejszą ofertą pracy na zachodzie Holandii jest stanowisko pracownika ogrodniczego. Sektor ogrodnictwa w Holandii wytwarza szeroką gamę produktów, które są eksportowane na cały świat. Jako pracownik ogrodniczy masz możliwość pracy w wielu firmach – zarówno w szklarniach, jak i przy uprawach otwartych. Oczywiście nie brakuje też ofert pracy dla doświadczonych i młodszych koordynatorów działalności, pracowników produkcji i ogrodników.

Oferty pracy wiążące się z różnorodnymi zadaniami i możliwościami rozwoju

Mamy rozmaite oferty pracy w różnych branżach w sektorze zielonym na zachodzie Holandii. Oprócz pracy na stanowisku pracownika ogrodniczego dostępne są także inne oferty, takie jak pracownik produkcji, kompletator zamówień czy ogrodnik. Zmotywowani pracownicy, którzy lubią pielęgnować rośliny, a także zbierać lub sortować i pakować produkty, mogą również znaleźć ciekawą pracę w Holandii Zachodniej za pośrednictwem agencji ABflexkracht. Chcesz rozwijać się w tym kwitnącym sektorze? To możliwe! Chętnie omówimy z Tobą możliwości odpowiedniego szkolenia.

Oferty pracy z dobrymi warunkami zatrudnienia

Agencja ABflexkracht oferuje doskonałe warunki zatrudnienia. Zapewniamy rynkowe wynagrodzenie i dobre dodatkowe warunki zatrudnienia. Dbamy o to, aby pobyt naszych pracowników tymczasowych z zagranicy był jak najprzyjemniejszy i najbardziej komfortowy. Zapewniamy zakwaterowanie na czas Twojego pobytu w Holandii. Zakwaterowanie spełnia oczywiście wszystkie niezbędne wymogi. Zapewniamy środek transportu na potrzeby dojazdów do pracy. W przypadku wszystkich pytań możesz kontaktować się ze swoją osobą do kontaktu. Oczywiście możemy także zapewnić dobre ubezpieczenie zdrowotne. Dzięki temu możesz skupiać uwagę tylko na swojej pracy.
Agencja ABflexkracht oferuje wiele rodzajów pracy pracownikom ogrodniczym w Holandii. W zasadzie można znaleźć u nas wszystkiego rodzaju firmy i oferty pracy. Pracownik produkcji, pracownik upraw otwartych, ogrodnik – wszystkie te stanowiska w sektorze zielonym mamy w swoim portfolio.

Historie naszych pracowników

Nie znaleziono żadnych wyników.