Oferty pracy w Aalsmeer

Chcesz pracować jako pracownik produkcji lub pracownik ogrodniczy w Aalsmeer? Agencja ABflexkracht posiada wiele ofert pracy w sektorze ogrodnictwa, upraw otwartych i logistyce kwiatów. Odkryj tutaj oferty pracy, które czekają na Ciebie w agencji ABflexkracht! Tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od nowej pracy.

Filtr wyszukiwania

Funkcjonować
Przemysł

Pracownik produkcyjny w sektorze agrarnym

Pracownik produkcyjny w sektorze agrarnym

  • Rijsenhout
  • Agrarisch Medewerker

Pracownik produkcyjny na giełdzie kwiatowej w regionie Aalsmeer

Pracownik produkcyjny na giełdzie kwiatowej w regionie Aalsmeer 

  • Aalsmeer
  • Agrarisch Medewerker

Praca na polu przy zbiorze kwiatów

Praca na polu przy zbiorze kwiatów

  • Hillegom
  • Agrarisch Medewerker

Pracownik produkcji w szklarni z orchideami

Pracownik produkcji w szklarni z orchideami. 

  • Kudelstaart
  • Agrarisch Medewerker

Młodszy opiekun agrarny w ABflexkracht

Młodszy opiekun agrarny w abflexkracht w regionie Aalsmeer/ Bolenstreek

  • Rijsenhout
  • Bedrijfsverzorger

Popularne oferty pracy w Aalsmeer

Najpopularniejszą ofertą pracy w Aalsmeer jest stanowisko pracownika produkcji. Jako pracownik produkcji zajmujesz się sortowaniem i pakowaniem kwiatów lub roślin w zakładzie upraw lub w zakładzie przetwarzania kwiatów. Inne oferty pracy w Aalsmeer to: pracownik ogrodniczy, zarówno w szklarniach, jak i na uprawach otwartych, kompletator zamówień i (młodszy) koordynator działalności.

Oferty pracy wiążące się z różnorodnymi zadaniami i możliwościami rozwoju

W Aalsmeer mamy wielu klientów. Są to nie tylko przedsiębiorstwa zajmujące się uprawą kwiatów lub roślin, ale także firmy skupujące kwiaty i rośliny oraz przygotowujące je do międzynarodowego eksportu. U naszych klientów w Aalsmeer dostępnych jest wiele różnych stanowisk pracy. Jeśli chcesz zrobić kolejny krok w swojej karierze zawodowej, agencja ABflexkracht ma dla Ciebie różne możliwości. Oferujemy szkolenia umożliwiające dalszy rozwój.
Stanowisko koordynatora działalności przeznaczone jest dla elastycznych pracowników o rozległym doświadczeniu. Nie masz jeszcze zbyt dużego doświadczenia? Zacznij pracę jako młodszy koordynator działalności, a my zapewnimy Ci odpowiednie szkolenia.

Oferty pracy z dobrymi warunkami zatrudnienia

W agencji ABflexkracht oferujemy Ci doskonałe warunki zatrudnienia. Zarówno Twoje wynagrodzenie, jak i dodatkowe warunki zatrudnienia będą odpowiednie. To jednak nie wszystko. Czujemy się odpowiedzialni za zagranicznych pracowników tymczasowych, którzy dla nas pracują. Zapewniamy komfortowe zakwaterowanie w pobliżu Twojego miejsca pracy. Nasz serwis techniczny dba przy tym o to, aby wszystko było zawsze w porządku. Zapewniamy transport do pracy i z powrotem. Masz stałą osobę do kontaktu, do której możesz zwrócić się ze wszystkimi swoimi pytaniami. Oczywiście możemy także zapewnić Ci odpowiednie ubezpieczenie, np. w zakresie kosztów leczenia. Dzięki temu możesz w pełni koncentrować się na swojej pracy.
Agencja ABflexkracht oferuje wiele rodzajów pracy pracownikom rolniczym, zarówno w uprawach otwartych, jak i w ogrodnictwie (szklarniowym). Regularnie posiadamy także bardziej specjalistyczne oferty pracy, np. dla operatorów maszyn i kontrolerów jakości w przedsiębiorstwach ogrodniczych.

Historie naszych pracowników

Nie znaleziono żadnych wyników.