Oferty pracy w De Kwakel

Chcesz pracować jako pracownik produkcji lub pracownik ogrodniczy w De Kwakel? Agencja ABflexkracht posiada różne oferty pracy w ogrodnictwie szklarniowym, uprawach otwartych i logistyce kwiatów. Odkryj tutaj nasze oferty pracy i zobacz, która z nich pasuje do Ciebie! Jak najszybciej daj nam znać, czy jesteś zainteresowany(-a) danym stanowiskiem, korzystając z poniższego formularza rejestracyjnego.

Filtr wyszukiwania

Funkcjonować
Przemysł

Pracownik produkcyjny w sektorze agrarnym

Pracownik produkcyjny w sektorze agrarnym

  • Rijsenhout
  • Agrarisch Medewerker

Pracownik produkcyjny na giełdzie kwiatowej w regionie Aalsmeer

Pracownik produkcyjny na giełdzie kwiatowej w regionie Aalsmeer 

  • Aalsmeer
  • Agrarisch Medewerker

Praca na polu przy zbiorze kwiatów

Praca na polu przy zbiorze kwiatów

  • Hillegom
  • Agrarisch Medewerker

Pracownik produkcji w szklarni z orchideami

Pracownik produkcji w szklarni z orchideami. 

  • Kudelstaart
  • Agrarisch Medewerker

Młodszy opiekun agrarny w ABflexkracht

Młodszy opiekun agrarny w abflexkracht w regionie Aalsmeer/ Bolenstreek

  • Rijsenhout
  • Bedrijfsverzorger

Popularne oferty pracy w De Kwakel

Najpopularniejszą ofertą pracy w De Kwakel jest stanowisko pracownika ogrodniczego. Jako pracownik ogrodniczy pracujesz wśród kwiatów i roślin w nowoczesnych szklarniach. Od małych sadzonek po imponująco duże rośliny: to wszystko znajdziesz w De Kwakel. Możesz zajmować się uprawą, zbiorem lub sortowaniem kwiatów albo przygotowywaniem roślin do wysyłki. Inne oferty pracy, jakie możesz znaleźć w De Kwakel, to stanowisko pracownika produkcji i kompletatora zamówień.

Oferty pracy wiążące się z różnorodnymi zadaniami i możliwościami rozwoju

W De Kwakel możemy zaoferować Ci rozmaite stanowiska w wielu różnych firmach. Oferty pracy są dostępne w przedsiębiorstwach zajmujących się uprawą roślin kwiatowych lub zielonych, a także zajmujących się realizacją dalszych etapów łańcucha produkcyjnego – pakowaniem i eksportowaniem tych produktów. Wszystkie te możliwości są interesujące, jeśli chcesz pracować w dynamicznym sektorze zielonym. Chcesz rozwijać się w swojej pracy? W agencji ABflexkracht oferujemy rozmaite szkolenia, które jeszcze bardziej poszerzą Twoje możliwości w sektorze rolniczym.

Oferty pracy z dobrymi warunkami zatrudnienia

W agencji ABflexkracht oferujemy Ci doskonałe wynagrodzenie i dobre dodatkowe warunki zatrudnienia. To jednak nie wszystko. Chcemy ułatwiać pracę wszystkim pracownikom tymczasowym, którzy przybywają do pracy spoza Holandii. Co możemy dla Ciebie zorganizować: komfortowe miejsce zakwaterowania spełniające wszystkie niezbędne wymogi i znajdujące się blisko miejsca pracy, dojazdy do miejsca pracy oraz wszystkie ubezpieczenia potrzebne podczas pobytu w Holandii, w tym dobre ubezpieczenie zdrowotne. Twoja stała osoba do kontaktu jest gotowa odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. O wszystko zadbamy w taki sposób, abyś w agencji ABflexkracht czuł(a) się jak w domu i mógł (mogła) koncentrować się na swojej pracy.
Posiadamy różne oferty pracy dla pracowników rolniczych i ogrodniczych, ale także dla operatorów maszyn w większych i zautomatyzowanych przedsiębiorstwach ogrodniczych.

Historie naszych pracowników

Nie znaleziono żadnych wyników.