Menu

Szukaj i znajdź Twoja tymczasową pracę

Jesteś z natury pracowity i szukasz zróżnicowania i wyzwań w pracy, która jest do tego też dobrze płatna? Zgłoś się do abflexkracht, bezpiecznego holenderskiego pracodawcy!  Już od 1968 roku działamy w zielonym sektorze, tj. w branży ogrodnictwa szklarniowego, pielęgnacji zieleni i spokrewnionych z nimi handlu kwiatami i dostawcami. Jakiejkolwiek pracy szukasz: abflexkracht oferuje wiele możliwości!


Przejdź do powiadomienia o ofertach by otrzymywać e-mail o aktualnych ofertach pracy. Albo zarejestruj się abyśmy się z Tobą skontaktowali.

1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 6 ofert
Funcja
Pracownik produkcji przy sortowaniu i pakowaniu ziemniaków w regionie Hillegom
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Chciałbyś spróbować swoich sił w firmie zajmującej się pakowaniem ziemniaków? Praca produkcyjna w rodzinnej firmie, która działa na rynku od długiego czasu i prężnie się rozwija. 

Funcja
Pracownik produkcyjny na giełdzie kwiatowej w regionie Aalsmeer
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Dla naszego klienta w Aalsmeer poszukujemy chętnych osób do pracy w rodzinnej firmie zajmującej się sprzedażą róż, wyprodukowanych we własnej szklarni w Afryce.

Dzięki produktom dobrej jakości, firma znana jest na europejskim rynku.

Jesteś zainteresowany ofertą, ciekawi cię co będzie należało do Twoich obowiązków? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Funcja
Doświadczony pracownik/menadżer w sektorze roślinnym w regionie Aalsmeer i Bollenstreek
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Vast

Abflexkracht to biuro pośrednictwa pracy w Holandii od ponad 50ciu lat. Jesteśmy cenionym biurem zarówno przez naszych pracowników jak i naszych klientów. Stawiamy na ciągły rozwój. Dlatego też poszukujemy do naszego zespołu zmotywowanych i doświadczonych pracowników w sektorze agrarnym, którzy będą wsparciem dla naszych klientów. Czy chciałbyś poznać różne firmy od kuchni? Czy potrafisz wyrazić swoją opinię i pomóc innym ludziom? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Funcja
Praca na polu przy ścinaniu kwiatów - okolice Mijdrecht, Abbenes, Noordwijk i Hillegom
Miejsce
Rijsenhout
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Lubisz przebywać w ruchu? Czujesz się dobrze pracując na zewnątrz? Właściwa selekcja/odpowiedni wybór kwiatów nie stanowi dla Ciebie problemu? Jeśli tak, to jest oferta dla Ciebie! 

Funcja
Pracownik kontroli technicznej mieszkań służbowych
Miejsce
Regio Rijsenhout
Rodzaj kontraktu
Bepaalde tijd

Szukamy odpowiedzialnej, wyrozumiałej i pełnej profesjonalizmu osoby, która będzie mogła wypełniać zadania związane z tą funkcją.

1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 6ofert