Menu

Szukaj i znajdź Twoja tymczasową pracę

Jesteś z natury pracowity i szukasz zróżnicowania i wyzwań w pracy, która jest do tego też dobrze płatna? Zgłoś się do abflexkracht, bezpiecznego holenderskiego pracodawcy!  Już od 1968 roku działamy w zielonym sektorze, tj. w branży ogrodnictwa szklarniowego, pielęgnacji zieleni i spokrewnionych z nimi handlu kwiatami i dostawcami. Jakiejkolwiek pracy szukasz: abflexkracht oferuje wiele możliwości!


Przejdź do powiadomienia o ofertach by otrzymywać e-mail o aktualnych ofertach pracy. Albo zarejestruj się abyśmy się z Tobą skontaktowali.

1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 9 ofert
Funcja
Lato 2018 - praca dla uczniów
Miejsce
Rijsenhout, Haarlemmermeer
Rodzaj kontraktu
umowa o oddelegowanie

Myślisz o wakacjach, ale stan Twojego konta Ci na to nie pozwala, a nowy rok szkolny już za pasem?

Jeszcze nic straconego. U nas upieczesz dwie pieczenie przy jednym ogniu.
Ciekawa praca w tygodniu, a wolnych chwilach odpoczynek na pobliskiej plaży.

Funcja
Aspirant Specjalisty agrarnego abflexkracht
Miejsce
Rijsenhout, Haarlemmermeer
Rodzaj kontraktu
Czas określony – z możliwością umowy stałej!

Wybierz tę ofertę pracy jeśli:
szukasz aktywnej pracy w sektorze agrarnym z perspektywą stałego zatrudnienia! Dążysz do osiedlenia się i pracownia w Holandii na dłuższy okres oraz do rozwijania się w trakcie pracy? Jesteś zmotywowaną, przedsiębiorczą osobą widzącą liczne możliwości pracy i chciałbyś w imieniu abflexkracht pracować w różnych firmach w zielonym sektorze? Oferta pracy dla aspiranta Specjalisty agrarnego w abflexkracht to naprawdę coś dla Ciebie!

Funcja
Praca w abflexkracht?
Miejsce
Rijsenhout, Haarlemmermeer
Rodzaj kontraktu
umowa o oddelegowanie

Wybierz ofertę pracy w abflexkracht ponieważ:
Możesz od zaraz rozpocząć pracę w różnych przedsiębiorstwach w zielonym sektorze; w szklaniach, u hodowców krzewów lub w firmach sporkrewnionych sektorów, na przykład takich jak firmy produkujące opakowania do kwiatów.
Możesz pracować zmiennie w szklarni, na polu lub na hali produkcyjnej. Razem z innymi kolegami wykonujesz przyjemną pracę w kolorowym, pachnącym i przede wszystkim bezpiecznynm otoczeniu!

Funcja
Praca przy ścinaniu kwiatów
Miejsce
Rijsenhout, Haarlemmermeer
Rodzaj kontraktu
umowa o oddelegowanie

Wybierz tę ofertę pracy, ponieważ:
Jesteś zmotywowana, otwarta osoba, która chętnie uczy się nowych rzeczy również masz duża szanse, aby rozpocząć ta prace. Szukamy wielu osób do pracy w różnych firmach z hodowla kwiatów ciętych, od czerwca/lipca do końca października tego roku. Jeśli lubisz wysiłek fizyczny i zależy Ci, aby dobrze wyćwiczyć swoje mięsnie ciała chwytaj swoja szanse. Przyczynisz się do poprawienia jakości produktu oraz rozwoju danej firmy.

Funcja
Oferta pracy dla Pracownika Rekrutacji
Miejsce
Rijsenhout, Haarlemmermeer
Rodzaj kontraktu
umowa o oddelegowanie

Wybierasz ofertę pracy dla Pracownika Rekrutacji ponieważ:
widzisz w ludziach to, co w nich najlepsze! Łączysz ludzi z m.in. Polski i Holandii z organizacjami. Z łatwością ustalasz powiązania między doświadczeniem, zainteresowaniami, ambicjami i wiedzą. Pomagasz ludziom w znalezieniu pracy a naszym klientom pomagasz znaleźć właściwych pracowników. Dzięki twojemu doświadczeniu jako intercedent, rekruter lub innej porównywanej funkcji w branży pracy tymczasowej wiesz wszystko o szukaniu właściwych kandydatów, publikowaniu ofert pracy, ocenie CV oraz aktualizacji bazy danych potencjalnych pracowników. Zawsze dążysz do osiągnięcia obranych rezultatów i kończysz to, co zacząłeś.

1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 9ofert