Menu

Szukaj i znajdź Twoja tymczasową pracę

Jesteś z natury pracowity i szukasz zróżnicowania i wyzwań w pracy, która jest do tego też dobrze płatna? Zgłoś się do abflexkracht, bezpiecznego holenderskiego pracodawcy!  Już od 1968 roku działamy w zielonym sektorze, tj. w branży ogrodnictwa szklarniowego, pielęgnacji zieleni i spokrewnionych z nimi handlu kwiatami i dostawcami. Jakiejkolwiek pracy szukasz: abflexkracht oferuje wiele możliwości!


Przejdź do powiadomienia o ofertach by otrzymywać e-mail o aktualnych ofertach pracy. Albo zarejestruj się abyśmy się z Tobą skontaktowali.

1 / 1
1
Znaleziono 5 ofert
Funcja
Pracownik zieleni miejskiej
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Lubisz prace na zewnątrz? Kochasz słonce i nie straszny Ci chłód? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie!  Poszukujemy osób chętnych do pracy tymczasowej w zieleni miejskiej w regionie Hoofddorp.

Funcja
Florysta/Osoba z doświadczeniem w bukietach ręcznych
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Masz talent do układania bukietów ręcznych?Dla naszego klienta w Rijnsburg szukamy osób z doświadczeniem przy robieniu bukietów ręcznych.Posiadasz doświadczenie w tej dziedzinie lub  i chcesz pogłębiać dalej tajniki tej sztuki? W tej roli będziesz miał możliwość bardzo kreatywnie się rozwinąć i tworzyć najpiękniejsze bukiety dla mnóstwa osób.

Funcja
Doświadczony menadżer w sektorze roślinnym w regionie Aalsmeer i Bollenstreek
Miejsce
Regio Aalsmeer i Bollenstreek
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Czy chciałbyś poznać różne firmy od kuchni? Czy potrafisz wyrazić swoją opinię i pomóc innym ludziom? Jeśli tak, to szukamy Ciebie.

Funcja
Praca przy zrywaniu kwiatów na zewnątrz w okolicy Hillegom
Miejsce
Region Lisse
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Dla jednego z naszych klientow w okolicy Hillegom poszukujemy 10 osob do zrywania tulipanow na zewnatrz. . Jesteś osobą, która lubi prace na zewnątrz, wśród kwiatów? Różne warunki pogodowe nie przeszkadzają Ci odpowiedzialnie wykonywać swoją pracę?

Start projektu 22-03-2021!

Funcja
Pomocnik ogrodnika w regionie Haarlemmermeer
Miejsce
Regio Haarlem
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Lubisz prace w ogrodzie? Kochasz słonce i nie straszny Ci chłód? Wspólnie z kolegami będziesz tworzyć najpiękniejsze projekty ogrodów zarówno osób prywatnych jak i wielkich przestrzeni publicznych.

1 / 1
1
Znaleziono 5ofert