Menu

Szukaj i znajdź Twoja tymczasową pracę

Jesteś z natury pracowity i szukasz zróżnicowania i wyzwań w pracy, która jest do tego też dobrze płatna? Zgłoś się do abflexkracht, bezpiecznego holenderskiego pracodawcy!  Już od 1968 roku działamy w zielonym sektorze, tj. w branży ogrodnictwa szklarniowego, pielęgnacji zieleni i spokrewnionych z nimi handlu kwiatami i dostawcami. Jakiejkolwiek pracy szukasz: abflexkracht oferuje wiele możliwości!


Przejdź do powiadomienia o ofertach by otrzymywać e-mail o aktualnych ofertach pracy. Albo zarejestruj się abyśmy się z Tobą skontaktowali.

1 / 1
1
Znaleziono 3 ofert
Funcja
Tulipany – (doświadczeni) pracownicy
Miejsce
Rijsenhout, Haarlemmermeer
Rodzaj kontraktu
umowa o oddelegowanie

Wybierz tę ofertę pracy przy tulipanach poprzez abflexkracht, ponieważ:

Chętnie bierzesz udział w procesie produkcyjnym od posadzenia cebulki tulipana aż do tulipanów w wazonie. Lubisz zróżnicowaną pracę, nie boisz się ciężko pracować i angażujesz się w pracę u naszego zleceniodawcy w 100%. Chłodne i wilgotne warunki pracy wynagrodzimy Ci atrakcyjną pensją, przyjaznym zespołem kolegów i rzetelną organizacją!

Funcja
Praca w abflexkracht?
Miejsce
Rijsenhout, Haarlemmermeer
Rodzaj kontraktu
umowa o oddelegowanie

Wybierz ofertę pracy w abflexkracht ponieważ:
Możesz od zaraz rozpocząć pracę w różnych przedsiębiorstwach w zielonym sektorze; w szklaniach, u hodowców krzewów lub w firmach sporkrewnionych sektorów, na przykład takich jak firmy produkujące opakowania do kwiatów.
Możesz pracować zmiennie w szklarni, na polu lub na hali produkcyjnej. Razem z innymi kolegami wykonujesz przyjemną pracę w kolorowym, pachnącym i przede wszystkim bezpiecznynm otoczeniu!

Funcja
Aspirant Specjalisty agrarnego abflexkracht
Miejsce
Rijsenhout, Haarlemmermeer
Rodzaj kontraktu
Czas określony – z możliwością umowy stałej!

Wybierz tę ofertę pracy jeśli:
szukasz aktywnej pracy w sektorze agrarnym z perspektywą stałego zatrudnienia! Dążysz do osiedlenia się i pracownia w Holandii na dłuższy okres oraz do rozwijania się w trakcie pracy? Jesteś zmotywowaną, przedsiębiorczą osobą widzącą liczne możliwości pracy i chciałbyś w imieniu abflexkracht pracować w różnych firmach w zielonym sektorze? Oferta pracy dla aspiranta Specjalisty agrarnego w abflexkracht to naprawdę coś dla Ciebie!

1 / 1
1
Znaleziono 3ofert