Menu
1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 7 ofert
Funcja
REKRUTER
Miejsce
Rijsenhout
Rodzaj kontraktu
Vast

Jako rekruter widzisz w ludziach to, co najlepsze! Na tym dynamicznym stanowisku łączysz osoby m.in. z Polski i Holandii z poszczególnymi firmami oraz łączysz doświadczenie, zainteresowanie z ambicjami i wiedzą. Pomożesz ludziom znaleźć nową pracę, a naszym klientom znaleźć odpowiednich pracowników. Dzięki doświadczeniu w pracy w charakterze intercedenta/rekrutera lub na podobnym stanowisku w branży pracy tymczasowej wiesz wszystko o poszukiwaniu odpowiednich kandydatów, zamieszczaniu ofert pracy, sprawdzaniu CV, przeprowadzaniu rozmów wstępnych i aktualizowaniu zestawień potencjalnych pracowników. Jesteś nastawiony na wynik i lubisz załatwiać sprawy: "getting the job done"!

 

Funcja
PRACA JAKO OGRODNIK
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Lubisz prace na zewnątrz? Kochasz słońce i nie straszny Ci chłód? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie!  Poszukujemy osób chętnych do pracy tymczasowej w zieleni miejskiej w rejonie Hoofddorp.  

Funcja
PRACOWNIK TECHNICZNY ABFLEXKRACHT
Miejsce
Regio Rijsenhout
Rodzaj kontraktu
Bepaalde tijd

Szukamy odpowiedzialnej, zorganizowanej  i pełnej profesjonalizmu osoby, która nie boi się zakasać rękawów do pracy i będzie sprawnie wypełniać zadania związane z tą funkcją.

Funcja
RÓŻNE OFERTY PRACY W SEKTORZE SZKLARNIOWYM
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Szukasz pracy w okolicy Aalsmeer/ Rijsenhout?

Jeżeli tak to mamy coś dla Ciebie. Dla naszych klientów poszukujemy osób, które są dostępne od zaraz. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Funcja
Praca na polu przy ścinaniu kwiatów - okolice Mijdrecht, Abbenes, Noordwijk i Hillegom
Miejsce
Rijsenhout
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Lubisz przebywać w ruchu? Czujesz się dobrze pracując na zewnątrz? Właściwa selekcja/odpowiedni wybór kwiatów nie stanowi dla Ciebie problemu? Jeśli tak, to jest oferta dla Ciebie! 

1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 7ofert

Szukaj i znajdź Twoja tymczasową pracę

Jesteś z natury pracowity i szukasz zróżnicowania i wyzwań w pracy, która jest do tego też dobrze płatna? Zgłoś się do abflexkracht, bezpiecznego holenderskiego pracodawcy!  Już od 1968 roku działamy w zielonym sektorze, tj. w branży ogrodnictwa szklarniowego, pielęgnacji zieleni i spokrewnionych z nimi handlu kwiatami i dostawcami. Jakiejkolwiek pracy szukasz: abflexkracht oferuje wiele możliwości!


Przejdź do powiadomienia o ofertach by otrzymywać e-mail o aktualnych ofertach pracy. Albo zarejestruj się abyśmy się z Tobą skontaktowali.