Menu

Szukaj i znajdź Twoja tymczasową pracę

Jesteś z natury pracowity i szukasz zróżnicowania i wyzwań w pracy, która jest do tego też dobrze płatna? Zgłoś się do abflexkracht, bezpiecznego holenderskiego pracodawcy!  Już od 1968 roku działamy w zielonym sektorze, tj. w branży ogrodnictwa szklarniowego, pielęgnacji zieleni i spokrewnionych z nimi handlu kwiatami i dostawcami. Jakiejkolwiek pracy szukasz: abflexkracht oferuje wiele możliwości!


Przejdź do powiadomienia o ofertach by otrzymywać e-mail o aktualnych ofertach pracy. Albo zarejestruj się abyśmy się z Tobą skontaktowali.

1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 6 ofert
Funcja
Florysta/Osoba z doświadczeniem w bukietach ręcznych
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Masz talent do układania bukietów ręcznych?Dla naszego klienta w Rijnsburg szukamy osób z doświadczeniem przy robieniu bukietów ręcznych.Posiadasz doświadczenie w tej dziedzinie lub  i chcesz pogłębiać dalej tajniki tej sztuki? W tej roli będziesz miał możliwość bardzo kreatywnie się rozwinąć i tworzyć najpiękniejsze bukiety dla mnóstwa osób.

Funcja
Różne oferty pracy w sektorze szklarniowym
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Szukasz pracy od już w szklarni w okolicy Aalsmeer?

Jeżeli tak to mamy coś dla Ciebie. Dla naszych klientów poszukujemy osób, które są dostępne od zaraz. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Funcja
Poszukujemy osób do pracy przy tulipanach w Roelofarendsveen i okolicy!
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Dla kilku producentów tulipanów w okolicy Roelofarendsveen poszukujemy osób, które potrafią zakasać rękawy i wziąć się do pracy. Lubisz zdrową rywalizacje? Możesz wśród współpracowników wykazać się, na przykład największą ilością zebranych tulipanów. Niektóre projekty startują już 14.12.2020! Następne 04.01.2021!

Funcja
Pracownik produkcji w regionie Hillegom
Miejsce
Regio Hillegom
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Nie lubisz monotonii? Lubisz pracę w ruchu? Chciałbyś spróbować pracy w firmie zajmującej się pakowaniem ziemniaków? To szukamy właśnie Ciebie!

Funcja
Doświadczony menadżer w sektorze roślinnym w regionie Aalsmeer i Bollenstreek
Miejsce
Regio Aalsmeer i Bollenstreek
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Czy chciałbyś poznać różne firmy od kuchni? Czy potrafisz wyrazić swoją opinię i pomóc innym ludziom? Jeśli tak, to szukamy Ciebie.

1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 6ofert