Menu

Szukaj i znajdź Twoja tymczasową pracę

Jesteś z natury pracowity i szukasz zróżnicowania i wyzwań w pracy, która jest do tego też dobrze płatna? Zgłoś się do abflexkracht, bezpiecznego holenderskiego pracodawcy!  Już od 1968 roku działamy w zielonym sektorze, tj. w branży ogrodnictwa szklarniowego, pielęgnacji zieleni i spokrewnionych z nimi handlu kwiatami i dostawcami. Jakiejkolwiek pracy szukasz: abflexkracht oferuje wiele możliwości!


Przejdź do powiadomienia o ofertach by otrzymywać e-mail o aktualnych ofertach pracy. Albo zarejestruj się abyśmy się z Tobą skontaktowali.

1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 7 ofert
Funcja
Pracownik produkcyjny w hali przy korzeniach kwiatowych w Noordwijk
Miejsce
Regio Noordwijk
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Rekrutacja na sezon od 24 października 2022 do około końca marca 2023

Dla naszego klienta w Noordwijk poszukujemy chętnych osób do pracy w rodzinnej firmie zajmującej się produkcją i sprzedażą korzeni kwiatowych. Firma specjalizuje się w trzech gatunkach bylin: Hemerocallis, Hosta i Iris. Firma oferuje bogaty asortyment, dzięki czemu ich produkty są znane na całym świecie i można je znaleźć w wielu miejscach.

Jesteś zainteresowany ofertą, ciekawi cię co będzie należało do Twoich obowiązków? Koniecznie przeczytaj naszą ofertę!

Funcja
PRACA PRZY CIĘCIU GAŁĄZEK ILEXU
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Dla naszych klientów w rejonie Noord Holland w okolicy Ter Aar, Vinkeveen, de Kwakel poszukujemy pracowników, ktorzy będą zajmować się cięciem gałązek ilexu. Praca na zewnątrz jak i wewnątrz na hali, także jeśli zmienne warunki pogodowe nie stanowią dla Ciebie problemu, zgłoś się do nas juź dziś!

Funcja
Pracownik produkcyjny na giełdzie kwiatowej w regionie Aalsmeer
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Dla naszego klienta w Aalsmeer poszukujemy chętnych osób do pracy w rodzinnej firmie zajmującej się sprzedażą róż, wyprodukowanych we własnej szklarni w Afryce.

Dzięki produktom dobrej jakości, firma znana jest na europejskim rynku. 

Jesteś zainteresowany ofertą, ciekawi cię co będzie należało do Twoich obowiązków? Zapoznaj się z naszą ofertą! Praca od początku października. 

Funcja
Różne oferty pracy w sektorze szklarniowym
Miejsce
Regio Aalsmeer
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Szukasz pracy w okolicy Aalsmeer/ Rijsenhout?

Jeżeli tak to mamy coś dla Ciebie. Dla naszych klientów poszukujemy osób, które są dostępne od zaraz. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Funcja
Praca na polu przy ścinaniu kwiatów - okolice Mijdrecht, Abbenes, Noordwijk i Hillegom
Miejsce
Rijsenhout
Rodzaj kontraktu
Uitzendbasis

Lubisz przebywać w ruchu? Czujesz się dobrze pracując na zewnątrz? Właściwa selekcja/odpowiedni wybór kwiatów nie stanowi dla Ciebie problemu? Jeśli tak, to jest oferta dla Ciebie! 

1 / 2
1 2 >>
Znaleziono 7ofert