Menu

Tymczasowa zmiana dostępności telefonicznej biura

Nadszedł okres urlopów. Dlatego też w biurze abflexkracht nie mamy obecnie na tyle pełnej obsady personelu, aby sprawnie odbierać wszystke telefony.
Aby upewnić się, że możemy adekwatnie odpowiadać na Twoje pytania, dostosowaliśmy naszą dostępność telefoniczną od poniedziałku 30 lipca do piątku 31 sierpnia.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu +31 (0) 297 383 400 od 11:30 do 13:30 od poniedziałku do piątku.
Oczywiście nadal możesz zadawać pytania drogą mailową pytanie@abflexkracht.nl

Team biura pośrednictwa pracy abflexkracht czeka na Ciebie!

Abflexkracht ma siedzibę w przestronnym budynku biurowym w Rijsenhout, miejscowości centralnie położonej w Randstad, a zatem łatwo osiągalnej zarówno środkami komunikacji publicznej jak i samochodem. Tutaj wszyscy stali pracownicy pracują razem pod jednym dachem dla naszych pracowników tymczasowych, naszych klientów i ich przedsiębiorstw i personelu. Dzięki temu możemy się bezpośrednio komunikować co pozwala nam na szybką i skuteczną reakcję.

Umiejętność przystosowania się mamy w genach. Dlatego jesteśmy dla Ciebie dostępni 24/7.

Nasze biuro można odwiedzić tylko po uprzednim umówieniu się na wizytę. Zadzwoń na numer 0297-383400 aby umówić się na termin spotkania lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej.

Skontaktuj się ze mną!

  1.  
  2.  
  3.        
  4.  
  5.  
  6.