Menu

Jak to działa w abflexkracht?

Zaufany pracodawca

Abflexkracht posiada status certyfikowanego partnera i jest zaufanym holenderskim pracodawcą. Bardzo o to dbamy. Abflexkracht, oprócz członkostwa w organizacji branżowej ABU, jest również zarejestrowane w stowarzyszeniu SNA (NEN4400-1) oraz wpisane do rejestru przedsiębiorstw holenderskiej Izby Handlowej. Abflexkracht posiada także oficjalny certyfikat jakości zakwaterowania.

Rejestracja w abflexkracht

Chcesz pracować w Holandii? Zobacz nasze aktualne oferty pracy na naszej stronie z ofertami. Zareaguj bezpośrednio na ofertę pracy lub złóż otwartą aplikację i dodaj swoje CV oraz list motywacyjny.
Rejestracja w abflexkracht jest zawsze darmowa. Abflexkracht nigdy nie pobiera opłaty rejestracyjnej od pracowników. Niestety wciąż zdarzają się przypadki gdzie nieuczciwe agencje pracy wymagają takiej opłaty. Wiedz, że prawo tego zabrania.

Dopasowanie kandydata do oferty

Kiedy zgłosisz się do nas jako kandydat do pracy, nasz wydział rekrutacji skontaktuje się z Tobą i na podstawie Twojego CV omówi z Tobą aktualne możliwości pracy oraz Twoje życzenia co do pracy. Gdy tylko będziemy mieć pasującą ofertę pracy, ponownie się z Tobą skontaktujemy, teraz już z konkretną propozycją pracy. Omówimy z Tobą warunki tej oferty pracy i po uzyskaniu Twojej zgody przedstawimy Twoją kandydaturę naszemu klientowi. Po uzyskaniu potwierdzenia od klienta, nadchodzi dla Ciebie moment wyjazdu do Holandii.

Do Holandii

Przed rozpoczęciem pracy u jednego z naszych klientów, zawsze najpierw przyjeżdżasz do naszego biura. Tutaj zostaniesz zarejestrowany przez naszego koordynatora personelu. W trakcie tej rejestracji nie tylko zapiszemy Twoje dane, ale również porozmawiamy z Tobą na temat dostępnych możliwości i Twoich życzeń. Otrzymasz również informacje o pracy jaką będziesz wykonywać oraz adres zakwaterowania jakie dla Ciebie zorganizowaliśmy.

Może się tak zdarzyć, że kiedy przyjedziesz do Holandii, nie mamy jeszcze dla Ciebie konkretnego zlecenia. To odbywa się zawsze w porozumieniu z Tobą. W takiej sytuacji jesteś na tzw. liście oczekujących na pracę. Oczywiście, zrobimy wszystko, aby jak najszybciej wysłać Cię do pracy.

Osobista opieka

Koordynator personelu w Twoim pierwszym dniu pracy jedzie z Tobą do zleceniodawcy i przedstawia Cię u klienta pomagając w ten sposób w rozpoczęciu pracy. Koordynator da Ci również wyjaśnienie o transporcie oraz trasie dojazdu do pracy.

Podczas twojego pobytu w Holandii koordynator personelu jest Twoją osobą kontaktową. Udziela Ci wparcia, jak również razem z Tobą rozpatruje ewentualne możliwości Twojego osobistego rozwoju.

Dojazd z domu do pracy i z powrotem

Aby pracownicy mieli możliwość dojazdu do miejsca pracy i z powrotem, abflexkracht udostępnia rowery firmowe do twojej dyspozycji. Jeżeli odległość z domu do pracy wynosi więcej niż 10 km, wtedy możemy zorganizować dla ciebie inny środek transportu. Tak na przykład możesz zostać odebrany przez jeden z naszych samochodów służbowych lub zostać kierowcą auta abflexkracht.

Wypłata co tydzień

Przed rozpoczęciem pracy otrzymujesz umowę o zatrudnienia w abflexkracht. Twoje zarobki będą wypłacane w oparciu o warunki tej umowy oraz ustalenia cao (układ zbiorowy pracy) zleceniodawcy. Twoja wypłata będzie co tydzień przelewana na Twoje konto bankowe, zawsze na podstawie deklaracji przepracowanych godzin jaką otrzymujemy od zleceniodawcy.

Większe bezpieczeństwo

Jeśli pracujesz za pośrednictwem abflexkracht przez dłuższy czas, zyskujesz bezpieczeństwo. Jest to regulowane ustaleniami CAO (układ zbiorowy pracy) dla Pracowników Tymczasowych o systemie fazowym. Przechodząc do każdej kolejnej fazy zatrudnienia, utrwalając w ten sposób swoją relację z abflexkracht, uzyskujesz więcej praw. W systemie fazowym obowiązuje podział na trzy fazy:

 

Fasa A Fasa B Fasa C

78 przepracowanych tygodni

4 lata/6 umów umowa na czas nieokreślony

 

Szczegółowe objaśnienia na temat systemu fazowego, o którym mowa w artykule 13 CAO dla Pracowników Tymczasowych na lata 2012-2017, można znaleźć pod adresem www.abu.nl/publicaties/cao

Portal internetowy abflexkracht

Rozpoczynając pracę w abflexkracht, otrzymujesz dostęp do własnego konta na portalu abflexkracht. To środowisko cyfrowe zawiera dane osobowe i jest dostępne tylko dla Ciebie z indywidualnymi danymi logowania, do których tylko Ty masz dostęp. W portalu można m.in. wprowadzić liczbę przepracowanych godzin (ta część jest jeszcze w budowie), a także przeglądać i pobierać specyfikacje wynagrodzenia. Ponadto regularnie umieszczamy w portalu ważne komunikaty dla pracowników.

Jeżeli masz konkretne pytania dotyczące na przykład odcinka z wypłaty, zawsze możesz wysłać maila na pytanie@abflexkracht.nl lub zadzwonić pod numer 0297-327666 pomiędzy 7:00 a 17:30. Jeden z naszych polskich kolegów postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.