Menu

Mieszkać za pośrednictwem abflexkracht

Afbeelding: IMG_8578

Gdy chcesz pracować w Holandii a nie masz jeszcze stałego czy też czasowego miejsca pobytu, możemy Ci – od momentu oficjalnego rozpoczęcia zatrudnia w abflexkracht – udostępnić zakwaterowanie. Jest to całkowicie dobrowolne. 

W zależności od tego, do jakiego zleceniodawcy zostaniesz wysłany do pracy, rekruter abflexkracht razem z kolegą z wydziału planowania sprawdza dostępność miejsca zamieszkania bliskiej odległości od miejsca pracy.

Zakwaterowanie

Wszystkie oferowane przez nas kwatery są umeblowane i wyposażone we wszystko co jest potrzebne do mieszkania na przyzwoitym poziomie. Prawie wszystko co będzie Ci potrzebne w trakcie pobytu w Holandii jest już w miejscu zakwaterowania. Co na pewno należy ze sobą zabrać przyjeżdżając do pracy w Holandii:

  • Pościel i poszewki
  • Ręczniki
  • Ewent. ściereczki do naczyń
  • Odzież (roboczą)
  • Rzeczy osobiste.

Opiekunowie mieszkań

W niektórych mieszkaniach abflexkracht są obecni opiekunowie mieszkań. Przyjmują cię oni na mieszkanie, nadzorują bezpieczeństwo i komfort mieszkania oraz są Twoją osobą kontaktową w sprawach dotyczących mieszkania abflexkracht w jakim w danym momencie przebywasz.

Zarządzanie obiektami

Dokładamy wszelkich starań aby nasze mieszkania były czyste i dobrze utrzymane. Każdy z mieszkańców odgrywa pod tym względem bardzo ważną rolę. Jeśli zauważysz jakąkolwiek usterkę w miejscu zakwaterowania, zgłoś nam to jak najszybciej pisząc mejla na via pytanie@abflexkracht.nl lub customercare@abflexkracht.nl.

Team zarządzani obiektami abflexkracht na jaki składają się kierownik obiektów oraz dwóch pracowników służby technicznej dba o utrzymanie mieszkań w dobrym stanie.

Certyfikat SNF (stowarzyszenie standardu mieszkań czasowych)

Wszystkie mieszkania jakie naszym pracownikom udostępniamy są w posiadaniu znaku jakości SNF. Oznacza to, że sypialnie i inne pomieszczenia spełniają standardy SNF bezpieczeństwa i użytkowania mieszkań czasowych dla migrantów zarobkowych. Każdego roku niezależna organizacja audytorska VRO kontroluje, czy nadal są spełniane warunki tego znaku jakości.

Dla mieszkań abflexkracht ustalony jest również regulamin. Jego przestrzeganie jest przez nas regularnie sprawdzane.

Opłata za zakwaterowanie

Opłata jaką ponosisz jeśli korzystasz z naszego zakwaterowania, będzie co tydzień potrącana z Twojej wypłaty. Wysokość opłaty za zakwaterowanie są okresowo oceniane i w razie potrzeby zmieniane. Ewentualne zmiany w wysokości opłaty za zakwaterowanie komunikujemy Tobie przed ich wprowadzeniem. Po zakończeniu Twojego zatrudnienia wygasa również możliwość korzystania z zakwaterowania abflexkracht i należy opuścić mieszkanie w ciągu dwóch dni. Oczywiście, tym samym kończy się wstrzymywanie opłaty za zakwaterowanie z Twojej pensji.

Naturalnie nie jesteś w żaden sposób zobowiązany do korzystania z zakwaterowania abflexkracht i możesz w każdej chwili sam zorganizować własne mieszkanie.

Jeśli masz jeszcze pytania na temat zakwaterowania, skontaktuj się ze swoim koordynatorem.

IMG_8589